Proponowany post

Air Jordan 4 'Tattoo' - Data Premiery

Sprawdź kiedy trafią do sprzedaży!

Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Blue Moon'

16 kwiecień 2018
Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Blue Moon'

Wraz z początkiem Maja, Jordan Brand planuje wypuścić Jordany jedynki w kilku nowych wcieleniach inspirowanych kolorystyką 'Black Toe'. Pierwsze informacje na ten temat podawaliśmy Wam już jakiś czas temu (możecie to sprawdzić klikając tutaj). W zeszłym tygodniu pokazaliśmy Wam pierwsze zdjęcia 'Clay Green', a dziś mamy kolejne fotki, tym razem warsji 'Blue Moon'. 

Buty skonstruowane są niemalże w identyczny sposób z tą różnicą, że tylny panel i Swoosh zamiast na zielono, pomalowane są na niebiesko. Przód wykonany jest ze skóry, której czarno białe połączenie przypomina 'Black Toe'
Zdradzimy Wam, że mamy pewną teorię związaną z tymi butami. Wydaje nam się, że Jordan Brand szykuje pewnego rodzaju pack, który będzie zawierał w sobie 5 kolorystyk tych jedynek, które będą odpowiadały 5 drużynom przeciwko którym Bulls wygrali mistrzostwo. 'Yellow Orche' to LA LAkers, '6 Rings' to Portland Trail Blazers, 'Clay Grren' odpowiadałoby Seattle Supersonics, a 'Blue Moon' Utah Jazz. Do kompletu brakuje jeszcze Phoenix Suns, ale kto wie, może marka trzyma wszystko w tajemnicy i niedługo pokażą się jakieś zdjęcia jedynek z pomarańczowym tylnym panelem...a może to my lecimy za daleko.

Tak czy inaczej, Air Jordan 1 High OG 'Blue Moon' pojawią się w sprzedaży już 1 maja. Niestety nie wiemy jeszcze, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale mamy nadzieję, że tak. Jak tylko dostaniemy taką informację i oficjalne zdjęcia to o tym napiszemy.

 Tagi: -