Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Clay Green'

13 kwiecień 2018
Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Clay Green'

Mamy w końcu okazję przyjrzeć się nowym Air Jordan 1, o których pisaliśmy już jakiś czas temu (do sprawdzenia po kliknięciu tutaj). Pojawiło się kilka zdjęć, na których widzimy kolorystykę nazwaną 'Clay Green'. Zgodnie z tym, co mogliście przeczytać w naszych poprzednich postach na ten temat, jest to jeden z trzech nowych wariantów kolorystycznych, bazujących na klasycznych 'Black Toe'.

Z przodu cholewki, mamy połączenie czarnej i białej skóry, natomiast z tyłu znajdziemy ciemnozielony zapiętek i część kołnierza wykonane z zamszu (lub nubuku). Do tego czarny, nylonowy język z brandingiem Nike Air, a od spodu biały midsole i podeszwa zewnętrzną, która zabarwiona jest na kolor 'Clay Green'. Niestety nie wiadomo, czy buty będą miały drugi zestaw sznurowadeł, mamy jednak nadzieję, że tak. 

Co sądzicie o jednym z nowych wcieleń 'Black Toe'? Zyskają one sympatyków? Może spodobają się kibicom Boston Celtics? Premiera Air Jordan 1 High OG 'Clay Green' przewidziana jest na 1 maja. Miejmy nadzieję, że ta i pozostałe zapowiadane kolorystyki pojawią się w ofercie polskich retailerów. 

 

 

Tagi: -