Proponowany post

Supreme x Vans SS20

Ostatni collab w tym sezonie.

Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Dark Mocha'

25 czerwiec 2020
Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Dark Mocha'

Już we wrześniu ubiegłego roku wspominaliśmy Wam, że Jordan Brand szykuje się do wypuszczenia bardzo ciekawej, zdecydowanie tańszej, alternatywy dla Air Jordan 1 x Travis Scott wersji jedynek, a mianowicie 'Dark Mocha'. Co ciekawe, na pierwsze ich zdjęcia kazano nam czekać aż do dziś i tym samym okazuje się, że wersja finalna diametralnie różni się od zaprezentowanych kilka miesięcy temu mockupów. 

W sieci pojawiły się pierwsze, niestety niezbyt dobrej jakości zdjęcia nadchodzących Air Jordan 1 High OG 'Dark Mocha', które jesteśmy pewni, że namieszają na sneakersowym rynku. Upper skonstruowany został przy użyciu naturalnej, licowej skóry w przedniej część, jak i w okolicy sznurówek i na Swoosh'u zabarwionej na czerń, a na toeboxie, panelach bocznych oraz kołnierzu okalającym kostkę na jasny odcień 'Sail'. Cały tył natomiast wykończono miękkim, gładkim nubukiem w ciemnym, brązowym kolorze 'Dark Mocha', skąd wzięła się ich nazwa. Wszystko osadzono na jasnej podeszwie wewnętrznej z ciemnym spodem. 

Buty w sprzedaży zobaczyć mamy w sezonie letnim tego roku, ale konkretnej daty nie znamy. Jeżeli chodzi o dostępność, to nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w WS2 czy Sklepach Koszykarza. Sugerowana cena detaliczna wynieść ma 170$.


Air Jordan 1 High OG “Dark Mocha”
Kolor: Sail/Dark Mocha-Black-Black
Styl: 555088-105
Data: Holiday 2020
Cena: $170

Jordan