Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 1 Mid 'To My First Coach'

28 styczeń 2021
Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 1 Mid 'To My First Coach'

Z końcem listopada sneakersowy świat obiegła informacja o nowej Jordanowej paczce trzech modeli sneakersów 'To My First Coach', które na rynku zadebiutować mają gdzieś w 2021 roku - KLIK. Doniesienia te zaczęły się potwierdzać, a dowodem na to są pierwsze poglądowe zdjęcia jednej z zapowiadanych przez nas sylwetek. 

W ramach przypomnienia, jak już sama nazwa wskazuje ta specjalna paczka trzech nadchodzących fasonów, Air Jordan 1 Low, Mid oraz najnowszych High w wersji Zoom CMFT to ukłon w stronę pierwszego trenera, który zajmuje szczególne miejsce w życiu każdego młodego sportowca, torując mu drogę do zostania zawodowcem. Jako ukłon w stronę kształtujących osobowość i charakter młodych sportowców ludzi przekazujących im niezbędną wiedzę dzieląc się swoim doświadczeniem, Jordan Brand postanawia wypuścić tą wyjątkową, limitowaną paczkę. W cieci pojawiły się pierwsze zdjęcia jednego z zapowiadanych modeli, a mianowicie środkowego w wysokościowej hierarchii Air Jordan 1 Mid 'To My First Coach'. Pierwsze, z czym się zderzamy to kolorowa, ale zupełnie nieprzesadzona cholewka wykonana z jakościowych materiałów. Upper skonstruowany jest przy użyciu włochatego, szarego zamszu na toeboxie, gładkiego nubuku na tyle oraz kilku rodzajów mięsistej skóry licowej, co nam naprawdę przypadło do gustu i jest potwierdzeniem tego, że nie ma tutaj miejsca na półśrodki. 

Szczegóły premiery Air Jordan 1 Mid 'To My First Coach'

Buty w cenie 140$ w sprzedaży zobaczymy latem 2021 roku. Butów szukajcie w takich punktach z limitowanymi butami Jordan, jak Warsaw Sneaker Store czy Sklep Koszykarza, gdzie cała paczka powinna się pojawić. 

Air Jordan 1 Mid “To My First Coach”
Kolor: Sail/White-Zitron-Opti Yellow
Data Premiery: Summer 2021
Cena: $140