Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 12 'University Gold'

08 kwiecień 2020
Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 12 'University Gold'

Od jakiegoś czasu mówiło się, że Jordan Brand planuje wprowadzić na rynek model Air Jordan 12 w kolorystyce podobnej do tej, w której w 2004 roku grał Gary Payton. Był on wówczas zawodnikiem Los Angeles Lakers i miał on swoje Player Edition kilku modeli Air Jordan. Wśród nich były Czarno-żółte dwunastki. 
Dziś możemy uciąć wszelkie spekulacje, bo w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Air Jordan 12 'University Gold', które bardzo przypominają wspomniane PE Paytona. Znamy też dokładną datę ich premiery.

Cholewkę tworzy czarna skóra i żółte, boczne panele. Na żółto zaznaczone są też detale: Jumpman i "Two3" na języku. Na pięcie nie brakuje charakterystycznej metki z napisem "Jordan". Od spodu mamy żółtą podeszwę z poduszkami Zoom Air i płytką z włókna węglowego. Na dobrą sprawę mamy tutaj d czynienia z wersją 'Bred/Flu Game', tyle że kolor czerwony zamieniono na żółty. Nam takie rozwiązanie bardzo pasuje. A jak Wam podobają się te dwunastki?

Premiera Air Jordan 12 'University Gold' została zaplanowana na 18 lipca. W tej chwili nie wiemy, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale mamy nadzieję, że znajdą się one w ofercie warszawskiego KICKS StoreAir Jordan 12 “University Gold”
kolor: Black/Black-University Gold
styl: 130690-070
cena: $190