Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 4 'Cool Grey'

10 czerwiec 2019
Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 4 'Cool Grey'

Pierwsze zapowiedzi powrotu Air Jordan 4 'Cool Grey' pojawiły się pod koniec zeszłego roku. Jeśli ominął Was tamten post, to możecie go sprawdzić, klikając tutaj. Po kilku miesiącach ciszy w sieci pojawiły się w końcu pierwsze fotki nowego wydania. Nie będziemy ukrywali, że to co widzimy, bardzo nam się podoba. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda, jak należy i re-edycja 'Cool Greyów' będzie wiernym odwzorowaniem oryginalnego wydania z 2004 roku. Na razie jedyną różnicę dostrzegamy w kształcie cholewki. Na dokładne porównanie przyjdzie jeszcze czas. Zrobimy je, jak tylko uda nam się dorwać nowe wydanie. Istotne jest jeszcze to, że razem ze zdjęciami mamy dla Was informację o konkretnej dacie premiery. 

Cholewka wykonana jest z szarego nubuku, który pokrywa górną część języka, skrzydełka systemu sznurowania oraz heel tab, na którym znajdziemy chromowanego Jumpmana. Kolor "Cool Grey", który znajdziemy też na nettingu i sznurowadłach zestawiono z czernią, którą znajdziemy na socklinerze oraz plastikowych elementach. Na butach jest też kilka żółtych akcentów, a całość stoi na białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej. 

Air Jordan 4 'Cool Grey' mają trafić na sklepowe półki 3 sierpnia. Wpisujemy tę premierę do naszego kalendarza. Buty będą dostępne na stronie producenta, ale powinny też pojawić się w ofercie takich sklepów, jak warszawski KICKS Store i Sklep Koszykarza. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się omawiane czwórki i kto z Was planuje uzupełnić nimi swoją kolekcję. 
Air Jordan 4 'Cool Grey'
kolor: Cool Grey/Chrome-Dark Charcoal-Varsity Maize
styl: 308497-007
cena: $190
Tagi: jumpman23,