Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 6 'PSG'

21 maj 2019
Pierwsze Zdjęcia Air Jordan 6 'PSG'

Kolekcja Jordan Brand x Paris Saint-Germain została bardzo dobrze przyjęta wśród sneakerheadów, osób żyjących streatwearem i kibiców paryskiej drużyny. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zobaczymy jej kontynuację. Tym razem centralnym punktem kolekcji będą Air jordan 6, których pierwsze zdjęcia możecie zobaczyć poniżej. 

Nam w pierwszej chwili buty skojarzyły się z Air Jordan 7 'Bordeaux'. Głównie za sprawą połączenia czarnego i szarego zamszu/nubuku. Oba kolory ułożono bardzo podobnie, jak w klasycznych siódemkach. Na butach znajdziemy też czerwone akcenty w postaci Jumpmana, lacelocka z napisem "Paris" i numerem "75" oraz metki z napisem "Paname". Najciekawszym detalem jest jednak logo Paris Saint-Germain i Jumpman umieszczone na pięcie. Całość stoi na czarnym midsoleu z szarymi elementami, a jeszcze niżej mamy klasyczny, szóstkowy outsole. 

Dokładna data premiery Air Jordan 6 'PSG' nie jest znana, ale źródła podają, że buty pojawią się w sprzedaży w lipcu. Jak tylko poznamy więcej szczegółów dotyczących tego dropu, od razu damy Wam znać. Ciekawe, czy szóstki będą miały takie wzięcie, jak zeszłoroczne Air Jordan 5 'PSG'...jak myślicie? 

Tagi: jumpman23,