Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Czarnych sacai x Nike VaporWaffle 'Off-Noir'

26 styczeń 2021
Pierwsze Zdjęcia Czarnych sacai x Nike VaporWaffle 'Off-Noir'

Analogicznie do pierwszego tak naprawdę hype'owego projektu sacai x Nike, którego efektem były spektakularne LDWaffle podzielone na dropy, tak i nowe VaporWaffle mamy wrażenie, podzielą ich los. Po kilku pierwszych kolorystykach, których cholewki częściowo wykonane były przy użyciu ażurowej siateczki przychodzi pora na cięższy, nylonowy kaliber, który naszym zdaniem nie jest już tak atrakcyjny, jak wersja 'lekka'. Takich wykończonych grubą warstwą izolującego ciepło materiału wariantów kolorystycznych stosunkowo świeżych sacai x Nike VaporWaffle zobaczyć mamy conajmniej cztery kolorystyki, a jedną z nich są tytułowe 'Off-Noir', których pierwsze zdjęcia właśnie pojawiły się w sieci. Zapraszamy więc do oględzin.

Tak jak wspomnieliśmy, w przypadku tej konkretnej kolorystyki, ale i kolejnych nadchodzących Chitose Abe zabawiła się nieco materiałami i upper pokryto grubą warstwą gładkiego nylonu z dodatkiem zamszu, przez co buty powinny lepiej się sprawdzić podczas chłodniejszych dni i może właśnie o odpowiedni poziom termoregulacji tutaj głównie chodziło. Pozostałe konstrukcyjne elementy, takie jak podwójny język, dwa komplety sznurówek ( grubsze bawełniane oraz cieńsze satynowe ), czy naszym zdaniem niechlujnie nadrukowany na cholewkę Swoosh, który w przypadku sacai x Nike VaporWaffle 'Off-Noir' jest niemal niezauważalny pozostały na swoim miejscu. Ciekawostką jest to, że ciemną górę postawiono na równie ciemnej, skomplikowanej i wielowarstwowej podeszwie ze spodem w kolorze naturalnej gumy, co może się podobać. Wszystko wieńczą jasne metki na językach.

Szczegóły premiery sacai x Nike VaporWaffle 'Off-Noir'

Nowe sacai x Nike VaporWaffle 'Off-Noir' w sprzedaży zobaczymy już wiosną 2021. Czy zagoszczą w WS2/CL20? Tego niestety nie wiemy.

Sacai x Nike VaporWaffle
Kolor: Black/Off-Noir-Off-Noir
Kod: TBA
Data Premiery: wiosna 2021
Cena: $180


Nike