Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia + Data Premiery Air Jordan 4 “Taupe Haze”

01 grudzień 2020
Pierwsze Zdjęcia + Data Premiery Air Jordan 4 “Taupe Haze”

Część z naszych czytelników doskonale wie, że na początek 2021 Jordan Brand szykuje nam premierę kolejnej kolorystyki kultowych Air Jordan 4. Konkretnie chodzi nam o Air Jordan 4 “Taupe Haze”, które podobno mają mieć podwójną cholewkę, której wierzchnia warstwa skrywa przed nami tajemniczą niespodziankę. Na ten moment nie mamy 100% pewności, że tak będzie, ale patrząc na buty, których pierwsze zdjęcia właśnie pojawiły się w sieci, tak właśnie może być. 

Nadchodzące Air Jordan 4 “Taupe Haze” kojarzyć się Wam mogą z nigdy nie wydanymi, limitowanymi do nakładu 'Friends&Family' AJ4 'Olive' zaprojektowanymi przez Travisa Scotta, o których wspominaliśmy tutaj. Oczywiście to wydanie jest bardzo trudno dostępne, a ceny na rynku wtórnym osiągają astronomiczne kwoty. Wracając do 'Taupe Haze', to buty wykonano z bardzo specyficznego typu materiału, którym jest sprasowany, woskowany zamsz, o kruszącej się strukturze. Buty zabarwiono na kakaowy brąz z dodatkiem klasycznej czerni na skrzydłach, panelu bocznym przykrytym kratką oraz częściowo podeszwie. Krwistą, świetnie komponującą się z całością czerwienia wykończono wnętrze oraz część outsole. Niestety, na ten moment dalej nie wiemy, co kryje się pod połaciami brązu, oraz czego spodziewać się pod powierzchnią tego specyficznego materiału. W komentarzach poniżej dajcie nam znać, co obstawiacie.

Szczegóły premiery Air Jordan 4 “Taupe Haze” 

Premiera tego wydania odbędzie się 6 lutego. Air Jordan 4 “Taupe Haze” szukajcie w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store oraz Sklep Koszykarza, gdzie powinny się w okolicach tej daty pojawić. Sugerowana cena detaliczna to 200$.

Air Jordan 4 “Taupe Haze”
Kolor: Taupe Haze/Oil Grey-Off White-Infrared 23
Kod: DB0732-200
Data: 6 lutego, 2021
Cena: $200


Jordan