Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Drugiej Kolorystyki Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low - 'Spiral Sage'

17 listopad 2020
Pierwsze Zdjęcia Drugiej Kolorystyki Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low - 'Spiral Sage'

Już jutro, 18 listopada w sprzedaży pojawić mają się kontrowersyjne Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low od góry do dołu pokryte kryształami Swarovskiego w srebrnej kolorystyce. Mówi się, że dostaniemy je tylko i wyłącznie za pośrednictwem https://cactusplantfleamarket.com/password, gdzie aktualnie pojawia się komunikat proszący nas o hasło. Część z Was doskonale wie, że buty dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych i oprócz srebrnej, której poglądowe zdjęcia w sieci pojawiły się już jakiś czas temu, na półkach zobaczymy ciemniejszą odsłonę Dunków -  'Spiral Sage'

Butami na swoich nogach pochwalił się A$AP Bari, przez co i my możemy się z Wami podzielić ich zapowiedzią. Tak, jak w przypadku naszym zdaniem mniej spektakularnej, srebrnej kolorystyki, tak i tutaj cały upper wysadzany jest kryształami Swarovskiego, które tak naprawdę są jedynie szkła ołowiowym potocznie nazywanym szkłem kryształowym. Przytwierdzono je do oliwkowej bazy, do której dopasowano ciemno-szare sznurówki oraz zgniło-zielonkawy midsole. Tak jak w przypadku 'kul dyskotekowych', tak i tutaj buty zapakowane powinny być w specjalnie na tę okazję zaprojektowane pudełko, w którym oprócz Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low 'Spiral Sage' znajdzie się worek oraz sporych rozmiarów przywieszka z 'rozpływającą się emotką'. Przy okazji odsyłamy Was do krótkiej historii marki założonej przez tajemniczą Cynthie Lu - KLIK.

Niestety, na ten moment szczegóły premiery nie są nam znane. Jest jednak cień szansy, że tę kolorystykę zobaczymy w szerszej sprzedaży, co za tym idzie może i w stołecznym butiku WS2? Wszystkiego dowiemy się bliżej samego release'u.


Nike
CPFM