Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Jakościowych A Ma Maniére x Air Jordan 3

17 luty 2021
Pierwsze Zdjęcia Jakościowych A Ma Maniére x Air Jordan 3

Od momentu, kiedy po raz pierwszy wspominaliśmy Wam o kolaboracyjnym projekcie pomiędzy stacjonującym w Atlancie Butiku A Ma Maniére z Jordan Brand, czego efektem miały być damskie Air Jordan 3 minęło już trochę czasu - KLIK. Po miesiącach oczekiwań w sieci w końcu pojawiły się ich pierwsze zdjęcia, na których prezentują się naprawdę obiecująco i nie wyglądają tak, jak w zapowiedziach.

Buty w dużej mierze spowite są w jakościowej, białej skórze licowej z dodatkiem szarego zamszu, co na myśl przywodzi nam oryginalne wydania trójek z pierwszych lat produkcji. Stonowaną, ascetyczną bazę przełamano beżowym elementem, przez który przeplecione są sznurówki oraz ostatnim oczkiem, co w całości komponuje się z dwukolorową, czekoladowo-kremową częścią podeszwy z szatnym spodem. Elementami, które niewątpliwie wyróżniają to wydanie, są satynowe, pikowane wnętrze oraz sporych rozmiarów logo A Ma Maniére precyzyjnie wyhaftowane na języku. W kwestii rozmiarówki, w sieci pojawiają się sprzeczne informacje. Jedni podają, że buty dostaniemy w opcji dla całej rodziny wliczając, męski, damskie i dziecięce, a inni, że A Ma Maniére x Air Jordan 3 zarezerwowane będą dla kobiet i dzieci. 

Szczegóły premiery A Ma Maniére x Air Jordan 3

Sprzedaż odbywać ma się jedynie za pośrednictwem sklepów A Ma Maniére w Atlancie, Waszyngtonie i Houtson oraz za pośrednictwem strony internetowej. Oznacza to, że nie zobaczymy ich w Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza, a ich cena na rynku wtórnym będzie odpowiednio wyższa. Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się bliżej premiery, której dalej nie poznaliśmy.

A Ma Maniere x Air Jordan 3
Kolor: White/Medium Grey-Violet Ore-White
Kod: DH3434-110
Data: wiosna 2021
Cena: $200