Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Jednej Z Dwóch Zapowiadanych Kolorystyk Nike Dunk Low SE 'Free 99'

11 styczeń 2021
Pierwsze Zdjęcia Jednej Z Dwóch Zapowiadanych Kolorystyk Nike Dunk Low SE 'Free 99'

W połowie czerwca informowaliśmy naszych czytelników o tym, że Nike szykuje się do premiery dwóch kolejnych kolorystyk hajpowego ( chociaż mamy wrażenie, że już odrobinę mniej ) modelu Dunk Low SE wchodzącego w skład 'Free 99' Pack'u - KLIK. Dziś odgrzebujemy ten temat i z racji pojawienia się pierwszych poglądowych zdjęć jednej z dwóch zapowiadanych kolorystyk tworzących tę paczkę i przyglądamy się temu, co szykują nam designerzy z Oregonu.

Początkowe grafiki sugerowały nam, że buty obficie wykończone będą sztucznym futerkiem, którym wyściełano wnętrze oraz pokryto sznurówki. Tak się jednak nie stało, co potwierdzają pierwsze fotografie prosto z fabryki, które przedstawiające jeszcze rozparcelowane Dunki. Buty wykonano z naturalnej skóry licowej, w której akompaniamencie naszym zdaniem najlepiej czują się klasyczne Dunki. Jeżeli chodzi o wydania SB, to tam faktycznie można pozwolić sobie na odrobinę materiałowego szaleństwa. Niemniej jednak brak zróżnicowania w kwestii fabrykatów nadrobiono kolorystyką. Oprócz tego, że cholewkę tego wydania pokrywa masa wpadających w oko barw takich jak czerwień, turkus, zieleń czy błękit, to prawy but różni się od lewego. Elementami spójnymi jest biel pokrywająca toeboxy i funkcjonalne, materiałowe języki, brandowane wkładki z napisem 'FREE.99' oraz jednakowe, jasne podeszwy z gumowym spodem. Tak jak wspominaliśmy, jest to jedna z dwóch nadchodzących kolorystyk zasilających pack 'Free 99'.

Szczegóły premiery Nike Dunk Low SE 'Free 99'

Na ten moment data premiery nowych Nike Dunk Low SE 'Free 99' nie jest nam znana. Liczymy jednak, że już niebawem zobaczymy je w Warsaw Sneaker Store.

Nike Dunk Low SE “Free 99”
Kolor: White/Light Chocolate-Roma Green
Kod: DH0952-100
Data premiery: Lato 2021
Cena: $110

Sprawdź również: Notre x Nike Dunk High 'Light Orewood Brown' W Pełnej Okazałości

Nike

Tagi: nike dunk low