Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Kolejnych sacai x Nike Vaporwaffle - 'Game Royal/Sport Fuchsia'

25 maj 2020
Pierwsze Zdjęcia Kolejnych sacai x Nike Vaporwaffle - 'Game Royal/Sport Fuchsia'

Wszystko wskazuje na to, że jedne z najlepszych butów ubiegłego roku, kolaboracyjne sacai x Nike LDWaffle na premierze białej oraz czarnej kolorystyki z satynowymi sznurówkami zakończyły swój żywot i nie mamy co się łudzić, że jeszcze kiedyś zobaczymy w sprzedaży ich kolejne kolorystyki. No cóż, jak to się mówi, 'wszystko, co dobre szybko się kończy' i tak właśnie stało się z tą sylwetką...

Twierdzimy tak, ponieważ w sieci nie pojawiają się żadne nowe przecieki na ich temat, a co więcej trafiliśmy na pierwsze zdjęcia kolejnej kolorystyki sacai x Nike Vaporwaffle, które co sugeruje ich wygląd prawdopodobnie mają je zastąpić. O pierwszych trzech wersjach barwnych tej sylwetki (naszym zdaniem zdecydowanie lepszych od tytułowej), której nazwa mówiła jeszcze co innego macie okazję poczytać tutaj. Sam but to naprawdę odważna konstrukcja, która zdecydowanie nie wszystkim przypadnie do gustu. Buty posiadają utrzymaną w klimacie vintage, niskoprofilową górę wykonaną z połączenie mięsistego zamszu oraz siateczki z dodatkiem skóry i nylonu. W sumie, gdyby nie przeskalowany, dodatkowy Swoosh niechlujnie nadrukowany pod właściwym logo na panelu bocznym, to niczym szczególnym nie zaskakuje kształt cholewki czy jej prosta, naszym zdaniem nawiązująca do Cortezów kolorystyka. Wszytko, zmienia się o 180 stopni, kiedy przechodzimy piętro niżej. Buty postawione są na masywnej, piętrowej podeszwie z wafflowym spodem. To, co nas niestety drażni, to bardzo dziwne połączenie dwóch podeszw na tyle, które tworzy coś na wzór półeczki, która nie do końca nam się podoba, ale to nasze indywidualne zdanie. Może wszytko zmieni się, kiedy zobaczymy je na żywo, kto wie?

Buty w sprzedaży pojawić mają się gdzieś w sezonie letnim tego roku. Podobno kosztować mają 180$. Niestety, nie wiemy, czy zobaczymy je w CL20, czy innym polskim sklepie, to okaże się bliżej premiery.


Nike
sacai