Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nadchodzących Nike Air Force 1 PRM x CLOT x Fragment Design

30 wrzesień 2019
Pierwsze Zdjęcia Nadchodzących Nike Air Force 1 PRM x CLOT x Fragment Design

Szczerze musimy przyznać, że na śmierć zapomnieliśmy, że na początku kwietnia tego roku informowaliśmy Was, że 'Jeszcze W Tym Roku Zobaczymy Kultowe Air Force 1 PRM We Współpracy Z Fragment & Clot'. Dziś nasza pamięć została odświeżona, ponieważ w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nadchodzących, zapierających dech w piersiach AF-1 wydanych spod szyldu tego tak naprawdę pierwszy raz widzącego się w tym składzie, kultowego trio.

Idąc doskonale wypracowaną już ścieżką Edison Chen - aktor i piosenkarz z Hong Kongu, a zarazem założyciel kultowego butiku CLOT wziął na warsztat doskonale nam znany, koszykarski model AF-1 z 1992 roku i raz jeszcze, tym razem, wspólnie z Hiroshi Fujiwarą z Fragment Design, w 'zarezerwowany' dla niego sposób postanawia je wypuścić. Tym razem, satynowa, krucz-czarna cholewka ze skomplikowanym, matowo-błyszczącym wzorem pod swoją wierzchnią warstwą skrywa czerwoną, laserowo wycinaną warstwę skóry właściwej, czyli niemal idealnie na odwrót co w przypadku pierwszego wydania tych butów z 2008 roku (klik). Materiałowy, dwuwarstwowy upper zestawiony jest z woskowanymi sznurówkami, skórzanym Swoosh'em oraz kontrastującą białą podeszwą środkową z gumowym spodem, który idealnie komponuje się z całością. Oczywiście na krwistoczerwonych wkładkach nie zabrakło logo Nike, CLOT oraz Fragment Design. 

Buty do sprzedaży trafią już w październiku tego roku. Niestety, zupełnie nie wiemy, jak będzie wyglądała dystrybucja, ale obstawiamy, że dostępne będą jedynie w Azji i to prawdopodobnie tylko w sklepach w Szanghaju. Jak tylko uda się nam ustalić coś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.


Fragment x Clot x Nike Air Force 1 PRM 
Kolor: 'Black/University Red/White'
Kod: CZ3986-001
Data : Październik 2019
Cena : 250$

Nike