Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nadchodzących OFF-WHITE x Nike Dunk Low 'University Gold/Midnight Navy-White'

09 wrzesień 2019
Pierwsze Zdjęcia Nadchodzących OFF-WHITE x Nike Dunk Low 'University Gold/Midnight Navy-White'

Nie wiemy jak Wy, ale my z niecierpliwością czekamy na premierę kolejnego projektu spod szyldu współpracy na linii Nike x Virgil Abloh z OFF-WHITE. Mowa tutaj o trzech nadchodzących kolorystykach przeżywającego swoją drugą młodość modelu Dunk w wersji Low

Oczywiście, Virgil nie byłby sobą, gdyby odpowiednio nie przerobił tej wywodzącej się z koszykarskich parkietów sylwetki i nadał jej unikalnego, definiującego go wyglądu. Część z Was widziała już naprawdę dokładne zdjęcia zielono-białej kolorystyki i wie, z czym będziemy mieli do czynienia, ale to, jak wspominaliśmy wyżej, jedynie jedna z trzech nadchodzących wersji. W sieci pojawiła się porcja zdjęć kolorystyki roboczo nazwanej 'University Gold', a dokładniej legitymującej się kodem CT0856-700 i oznaczeniu kolorystycznym 'University Gold/Midnight Navy-White'. Analogicznie do wszystkich nadchodzących wersji te również w całości wykonane będą przy użyciu naturalnej skóry, a całość opleciono dodatkowym systemem sznurowania, który jest motywem przewodnim ostatnich projektów Virgila i Nike. Kolorystycznie, możemy doszukiwać się tutaj nawiązania do barw drużyny Michigan, czyli całość zdominowana jest przez granat i żółty z kontrastującym, krwistoczerwonym dodatkowym kompletem sznurówek i pomarańczową metką na tyle. Całość siedzi na śnieżnobiałej podeszwie z ciemnym spodem.

Buty w cenie 170$ w sprzedaży pojawić mają się w październiku tego roku i jesteśmy w 100% pewni, że okażą się ogromnym hitem.
Nike
OFF-WHITE