Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nike Air Force 1 'Orange Skeleton' Przygotowanych Na Tegoroczne Halloween

27 lipiec 2020
Pierwsze Zdjęcia Nike Air Force 1 'Orange Skeleton' Przygotowanych Na Tegoroczne Halloween

Od dwóch lat designerzy Nike przyzwyczajają nas do Halloweenowych wydań kultowego modelu Air Force 1. Dwa lata temu w sprzedaży pojawiły się pierwsze limitowane Nike Air Force 1 QS 'Skeleton' w jasnej odsłonie, a rok później doczekaliśmy się ciemnego wydania, które zobaczyć możecie tutaj. Nie inaczej będzie w tym roku, a my mamy na to pierwszy dowód.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie pomarańczowej edycji tych butów, którą zapowiadano już jakiś czas temu. Idąc wydeptaną już ścieżką, designerzy z Oregonu postawili klasycznego Air Force 1, którego cholewkę wykonano z naturalnej skóry licowej zabarwionej na dyniowy, pomarańczowy kolor. Na nią naniesiony jest doskonale Wam już znany motyw ludzkiej kości widzianej okiem rentgenu w kontrastującym, czarnym kolorze. Całość postawiona jest na spektakularnie wyglądającej, półprzeźroczystej podeszwie w jasnym kolorze, która na robi tutaj naprawdę ogromną robotę. Niestety, na ten moment tylko częściowo możemy podziwiać ich wygląd, ponieważ światło dzienne ujrzało tylko jedno zdjęcie. Pod znakiem zapytania pozostaje też kwestia dedykowanej im odzieży, którą widzieliśmy w przypadku premiery czarnej kolorystyki skeletonów.

Buty w sprzedaży zobaczymy gdzieś w październiku tego roku, czyli na miesiąc przed Halloween, którego obchody w naszym kraju stoją pod znakiem zapytania... Jeżeli chodzi o dostępność, to nie powinno być większego problemu ze znalezieniem ich tutaj.


Nike Air Force 1 Skeleton
Kolor: Brilliant Orange/Black/Brilliant Orange
Styl: CU8067-800
Data: Październik 2020
Cena: $130

Nike