Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nike Air Max 97 'Metallic Gold' W Wersji 'Alternate'

14 maj 2018
Pierwsze Zdjęcia Nike Air Max 97 'Metallic Gold' W Wersji 'Alternate'

Pozostajemy w temacie Nike Air Max 97. Zdecydowana większość z Was kojarzy pewnie jedną z oryginalnych kolorystyk z 1997 roku, która ze względu na charakterystyczny kolor cholewki nazywana jest 'Metallic Gold'. Przywołujemy tutaj tego klasyka z dwóch powodów. Pierwszym jest to, że buty w tej dokładnie wersji barwnej po raz kolejny na sklepowych półkach pojawić mają się 17 maja, a drugim jest to, że nieco później do sprzedaży trafić ma ich alternatywna wersja, której pierwsze zdjęcia wyciekły do sieci. 

Pierwszą i podstawową zmianą jest oczywiście kolorystyka. Charakterystyczne złoto pojawia się jedynie na mudguardzie oraz cienkiej wstawce na języku, natomiast pozostałe element zabarwiono na ciemny kolor. Mamy tutaj pewne podejrzenie, że poszczególne panele na wyższych partiach uppera wycięto z odblaskowej taśmy 3M. Kolejnym elementami, które odbiegają od oryginału są między innymi jasne sznurówki komponujące się ze spodem podeszwy oraz złoty midsole wnętrze systemu Air Max, które według nas wyglądają trochę dziwnie. Niestandardowy jest również Swoosh osadzony w 'pełnym' panelu boczny, który tutaj przypomina ten z Air Max 1 Jewel, ale w jeszcze mniejszej formie. 

Niestety konkretna data premiery nie jest nam znana, a biorąc pod uwagę to, że buty widoczne na fotografiach to sample, prędko nie doczekamy się ich debiutu. Jeżeli jednak szukasz innych 97 sprawdzaj co znajdziesz tutaj.

Nike