Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nike Dunk Low 'Ceramic'

03 sierpień 2020
Pierwsze Zdjęcia Nike Dunk Low 'Ceramic'

Z początkiem tego roku wybrani szczęśliwcy stali się posiadaczami naprawdę świetnych Nike Dunk Low w kolorystyce 'Plum', której korzenie sięgają 2001 roku. Wtedy też buty wraz z dwoma pozostałymi wariantami kolorystycznymi 'Ceramic' oraz 'Veener' pod nazwą 'Ugly Duckling' Packu trafiły do sprzedaży, ale tylko i wyłącznie na japońskim rynku. Kilka dni temu informowaliśmy Was, że designerzy z Oregonu postanowili przywrócić dwie pozostałe wersje barwne i właśnie do sieci trafiły zdjęcia jednej z nich.

Przyjrzyjmy się więc nadchodzącej re-edycji Nike Dunk Low w kolorystyce 'Ceramic'. Tak jak przypuszczaliśmy, buty wykonane są przy użyciu naprawdę dobrej jakości naturalnego zamszu oraz kawałka nylonu, którym wykończono piętę oraz cienki język (pamiętajcie, że napompowane języki znajdziecie tylko i wyłącznie w wydaniach spod szyldu Nike SB). Kolorystycznie, mamy tutaj pełną zgodność z oryginałem, a cholewkę wykończono czernią oraz kontrastującą pomarańczą z zielonymi dodatkami, takimi jak Swoosh, sznurówki czy pięta. Całość okraszona jest białym midsolem ze spodem pasującym do części cholewki. 

Sprzedaż butów ruszy 1 września i znajdziecie je w wybranych punktach sprzedaży. Po cichu liczymy, że zobaczymy je i w stołecznym butiku WS2. Czy tak będzie, dowiemy się bliżej premiery. Aha, sugerowana cena detaliczna wyniesie standardowe 419zł.


Nike Dunk Low SP “Ceramic”
Color: Black/Ceramic-Nori
Styl: DA1469-001
Data: 1 września, 2020
Cena: $100

Oryginał z 2001 roku

Nike