Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nike Kyrie 6 'Chinese New Year'

27 listopad 2019
Pierwsze Zdjęcia Nike Kyrie 6 'Chinese New Year'

Nike Basketball przygotowało kolejną, specjalną wersję najnowszego modelu Kyrie 6. Dziś możemy przyjrzeć się serii pierwszych zdjęć wariantu 'Chinese New Year', który do sprzedaży ma trafić na początku przyszłego roku. 

Jak przystało na buty z kolekcji 'CNY', która od kilku lat jest stałym elementem, jeśli chodzi o Nike i Jordan Brand, buty mają bardzo ciekawą cholewkę. Dominuje tutaj bardzo ciemny odcień koloru zielonego (choć niewykluczone, że jest to czerń), który zestawiono z żółtymi detalami. Swoosh po zewnętrznej stronie został ozdobiony wzorem, który jest dla nas zagadką. Kolorowymi ozdobami może poszczycić się też pasek zapinany na rzep. Znajdziemy tutaj różne motywy. Wyjątkowy jest też język prawego buta, na którym umieszczono okolicznościowy emblemat. Upper osadzony jest na ciemnej podeszwie środkowej i fioletowym outsole'u. Niestety nie mamy widoku na wkładki, ale jesteśmy przekonani, że i tam są jakieś ciekawe smaczki. 

Jeśli chodzi o premierę, to na razie brak jest szczegółów. Wiadomo jedynie, że Nike Basketball planuje drop Kyrie 6 w wersji 'Chinese New Year' w styczniu. Oczywiście, gdy dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać. Zaglądajcie na naszą stronę regularnie.