Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nike Lebron 16 'Equality'

10 styczeń 2019
Pierwsze Zdjęcia Nike Lebron 16 'Equality'

Firma Nike postanowiła kontynuować zapoczątkowaną kilka lat temu kampanię 'Equality'. Jednym z najważniejszych jej ambasadorów jest Lebron James, który bardzo często udziela się w różnych bardzo ważnych sprawach pozaboiskowych. Jedną z nich jest właśnie równość. W zeszłym sezonie King James wystąpił w kilku spotkaniach w specjalnej edycji swojego piętnastego, sygnowanego modelu, na którym miał wyszyty napis 'Equality'. W tym roku firma Nike planuje wprowadzenie do sprzedaży aż dwóch wersji Lebronów 16, a ich pierwsze zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Obie wersje będą niejako swoim przeciwieństwem. Jedna ma cholewkę w kolorze białym, a druga w czarnym. Obie są wykonane z materiału Battleknit 2.0 i obie wyglądają równie fajnie. Projektanci postanowili, że buty będą miały kontrastujące z cholewką sznurowadła i kolory podeszwy środkowej. Na językach można dojrzeć symbol wagi, będący dość jasnym przesłaniem. Jesteśmy przekonani, że gdzieś na butach umieszczony będzie napis "Equality" będący hasłem kampanii. Coś nam się wydaje, że już wkrótce zobaczymy Lebrona właśnie w tych butach i to w jednym białym, a drugim czarnym...oczywiście King James najpierw musi uporać się z urazem, którego doznał kilka tygodni temu.

Premiera obydwu wersji kolorystycznych Nike Lebron 16 'Equality' planowana jest na 21 stycznia. Buty mają być dostępne jedynie u wybranych retailerów Nike Basketball, ale mamy nadzieję, że warszawski KICKS Store zalicza się do tego grona. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów dotyczących dostępności tych butów na polskim rynku, czekamy też na więcej zdjęć.