Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nike PG 4 'Digi-Camo'

22 kwiecień 2020
Pierwsze Zdjęcia Nike PG 4 'Digi-Camo'

Sezon NBA nadal zawieszony. W normalnym trybie zaczynałaby się faza playoff. Bardzo możliwe, że Paul George z Los Angeles Clippers miał na tę okazję przygotowaną kolorystykę 'Digi-Camo', której pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci. 

Zewnętrzna strona cholewki została ozdobiona zdigitalizowanym kamuflażem, który powstał z połączenia kolorów czarnego i brązowego. Uzupełnieniem są pomarańczowe detale; Swoosh, sockliner. Jest też kilka niebieskich elementy. Wewnętrzna strona to czarny mesh. Upper osadzony jest na szarej podeszwie środkowej, którą pomalowano na styl motywu "Cement". Na samym dole jest czarny outsole.  Niewykluczone, że jest to kolejna wersja butów PG inspirowana serią ACG. Wszystko powinno się potwierdzić w niedługim czasie. 

Na razie nie jest znana dokładna data pojawienie się 'Digi-Camo' w sprzedaży. Oczywiście poinformujemy Was, jak tylko będziemy wiedzieli coś na ten temat. Mamy nadzieję, że omawiane Nike PG 4 znajdą się w ofercie Sklepu Koszykarza i warszawskiego KICKS Store