Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Oraz Data Premiery Nadchodzących Air Jordan 1 High OG 'Bio Hack'

01 czerwiec 2020
Pierwsze Zdjęcia Oraz Data Premiery Nadchodzących Air Jordan 1 High OG 'Bio Hack'

Przed samą prezentacją tytułowych Air Jordan 1 High OG 'Bio Hack' cofnijmy się do 2005 roku, kiedy to ekipa Nike raz jeszcze łączy siły z kultowym, kalifornijskim brandem UNDEFEATED. Wtedy też efektem ich wspólnych działań była nowa, bardzo specyficzna wersja kolorystyczna modelu Dunk High, która jeżeli chodzi o tę sylwetkę, niewątpliwie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Buty charakteryzuje czarno-brązowo-wiśniowa baza z różowym Swooshem, niebieskim toeboxem i językiem oraz seledynową podeszwą. 


Inspirujący się dokładnie tym wydaniem designerzy Jordan Brand wypuszczają nawiązujące do nich Air Jordan 1 High OG 'Bio Hack'. Oczywiście, buty nie są wierną kopią oryginału sprzed 15 lat, natomiast widzimy tutaj pewne podobieństwa. Buty wykonane będą z połączenie skóry oraz bardzo gładkiego zamszu z dodatkiem nylonu na języku. Kolorystycznie nieco wszystko przemieszano, dodano kilka autorskich akcentów i takim oto sposobem upper wykończono czernią, brązem, granatem oraz niebieskim z dodatkiem bieli na Swoosh'u oraz kontrastującej żółci na języku, którego szczyt zdobi kwadratowa, zygzakowato obszyta metka z różowym logo pasującym do wnętrza. Wszystko postawione jest na szczycie seledynowej podeszwy o odcieniu 'Mint Green', ale z ciemnym spodem.

Na premierę będziemy musieli poczekać do 5 września. Liczymy, że zobaczymy je w stołecznym butiku WS2 lub Sklepach Koszykarza.


Jordan