Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Patta x Air Jordan 7 OG SP

23 kwiecień 2019
Pierwsze Zdjęcia Patta x Air Jordan 7 OG SP

W listopadzie zeszłego roku byliśmy bardzo podekscytowani, bo sneakerowy świat obiegła informacja, że Jordan Brand wejdzie w kolaborację z butikiem Patta. Zapowiadało się nieźle. Niestety dziś zderzyliśmy się z rzeczywistością wraz z pojawieniem się pierwszych zdjęć jednej z dwóch, zapowiadanych wersji kolorystycznych. Mówiąc bardzo delikatnie, nie tego się spodziewaliśmy. 

Cholewka tego wydania Air Jordan 7 wykonana będzie z tradycyjnych dla tego modelu materiałów. Będzie to połączenie brązowego zamszu ze skórą w delikatnym, różowym, trochę pudrowym odcieniu. Do tego kilka czerwonych akcentów, które widzimy na języku. Cholewka stoi na jasnym midsoleu, gdzie kilka elementów pomalowano brązową farbą. W oczy rzuca się napis Patta, który podkreśla fakt, że to kolaboracja. Na samym dole widzimy outsole z czarnej gumy i znowu czerwone detale. Całość wygląda...dziwnie i raczej nie zachwyca. Miejmy nadzieję, że druga kolorystyka będzie zdecydowanie lepsza. 
Poza midsolem, na butach z pewnością znajdą się jeszcze inne miejsca, gdzie będzie umieszczone logo holenderskiego butiku, ale o tym przekonamy się dopiero wtedy, gdy pojawią się kolejne zdjęcia. Możemy się spodziewać, że buty będą miały specjalne opakowanie...już widać, że posiadają wyjątkowy brelok. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Wam podobają się Patta x Air Jordan 7 OG SP. Dajcie nam znać w komentarzach. Jeśli chodzi o premierę, to ma ona odbyć się w czerwcu, ale ani Jordan Brand, ani Patta nie podają konkretów. Zaglądajcie na naszą stronę, bo na pewno będziemy jeszcze pisali o tym projekcie. 


Patta x Air Jordan 7 OG SP
kolor: Icicle/Sequoia-River Rock-Light Crimson
cena: $200


Patta x Air Jordan 7 OG SP
kolor: Shimmer/Mahogany Mink-Velvet Brown-Tough Red
cena: $200