Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Przyszłorocznego Wydania Air Jordan 6 'Black Infrared'

11 październik 2018
Pierwsze Zdjęcia Przyszłorocznego Wydania  Air Jordan 6 'Black Infrared'

Od jakiegoś czasu wiadomo już, że w przyszłym roku powrócą długo wyczekiwane Air Jordan 6 'Black Infrared'. Znamy nawet ich dokładną datę premiery. Jordany szóstki w tej, konkretnej kolorystyce są bardzo popularne i przez wielu uznawane za jedne z fajniejszych w całej serii. Bardzo możliwe, że wpływ na to miało wywalczone przez Michaela pierwsze mistrzostwo NBA, które zdobył grając właśnie w tym modelu przeciwko Magicowi Johnsonowi i Los Angeles Lakers. Za każdym razem gdy, czarne AJ6 pojawiają się w sprzedaży sneakerheadzi szaleją. Ostatni raz miał miejsce w 2014, choć tamto wydanie nie było najlepsze jakościowo. Coś nam się wydaje, że w przyszłym roku będziemy jednak zadowolenia, bo 'Black Infrared' będą miały na pięcie branding "Nike Air", czyli dokładnie tak, jak w wersji OG z 1991 roku i retro z 2000. Dziś możemy się przyjrzeć pierwszym zdjęciom przyszłorocznego wydania. Zdjęcia niestety nie są najlepszej jakości i widzimy na nich buty w rozmiarze juniorskim, o czym warto pamiętać.

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda, tak jak powinno. Mamy tutaj czarną, nubukową cholewkę. Ciekawe jak będzie z jakością tego materiału. Na jednym z ujęć można dostrzec, że pod perforacją umieszczony jest odblaskowy materiał  3M. Na pięcie mamy wyszyte czarną nicią logo "Nike Air", a ten sam branding znajdziemy także na lacelocku. Prawdopodobnie nie zabraknie go też na wkładkach. Buty mają czarny midsole, który podkreślają "infraredowe" akcenty. Jeszcze niżej mamy klasyczną, szóstkową podeszwę zewnętrzną z elementami z gumy transparentnej, która w tym wydaniu będzie miała lekko niebieski odcień. Z niecierpliwością czekamy, aż pojawi się więcej zdjęć oraz foty męskiego rozmiaru. Jesteśmy jednak dobrej myśli i wygląda na to, że AJ6 'Black Infrared' 2019 zostaną wykonane dobrze. 

Przypominamy, że Air Jordan 6 'Black Infrared' trafią do sprzedaży 16 lutego. Daty najważniejszych premier możecie sprawdzać w naszym tenisufkowym kalendarzu. Kto z Was planuje zakup tego jordanowego klasyka? W niedługim czasie podzielimy się z Wami informacjami o dostępności tych butów w polskich sklepach. 

Air Jordan 6
kolor: Black/Infrared
styl: 384664-060
cena: $200

 

Tagi: jumpman23,