Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Retro Kultowych Air Jordan 1 Hi ’85 'Neutral Grey'

09 listopad 2020
Pierwsze Zdjęcia Retro Kultowych Air Jordan 1 Hi ’85 'Neutral Grey'

Część z Was na pewno kojarzy, kiedy z końcem maja informowaliśmy Was o tym, że 'Po Raz Pierwszy W Historii Zobaczyć Mamy Retro Air Jordan 1 Hi ’85 'Neutral Grey'. Od tego czasu minęło już trochę czasu, po drodze dowiedzieliśmy się, że Jordan Brand planuje też kolejne w historii przywrócenie niskiej wersji tej sylwetki (KLIK) i na tym stanęło. 

Dziś mamy okazję po raz pierwszy rzucić okiem na nadchodzące Air Jordan 1 Hi ’85 'Neutral Grey', na które czeka masa fanów tego kultowego modelu. Część z Was doskonale Wie, czym są 'Neutral Grey'e', ale dla niewtajemniczonych, jeszcze raz podrzucimy szybkie info na ich temat. Buty na rynku zadebiutowały w 1985 roku i od tamtej pory nigdy nie doczekały się swojej re-edycji. To sprawiło, że za wydanie sprzed lat trzeba teraz zapłacić nawet 20 tysięcy złotych, o ile ktoś w ogóle chce się ich pozbyć. Jest to więc idealna okazja, aby już za jakiś czas uzupełnić braki w kolekcjach, a wszystko wskazuje na to, że designerzy Jordan Brand naprawdę postarali się przy ich produkcji. Buty z dopiskiem '85 w nawie już na wstępie gwarantują nam świetny, zbliżony do oryginału sprzd 35 lat kształt, co zdążyły już potwierdzić wydane w limitowanym nakładzie 'Varsity Red'. Tak samo powinno być w przypadku tytułowych Air Jordan 1 Hi ’85 'Neutral Grey'. Oprócz kształtu, buty zaskakiwać powinny jakością użytej do produkcji, jasnej skóry licowej oraz szarego zamszu, który jest dodatkiem. Na ten moment niestety nie wiemy, czy buty, do których dołączono tekturową metkę z wizerunkiem MJ'a, tak jak i VR ograniczone będą do 23000 wyprodukowanych par, czy też trafią do szerszej dystrybucji.

Jeżeli chodzi o dostępność, to w zależności od nakładu buty możemy dostać na SNKRS App i WS2 czy Sklepach Koszykarza. Premiera przewidziana jest na początek 2021 roku, a sugerowana cena detaliczna wyniesie 200$. Buty oznaczono kodem BQ4422-100.