Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Sampli Nadchodzących adidas Yeezy Boost 350 V3 'Alien'

23 sierpień 2019
Pierwsze Zdjęcia Sampli Nadchodzących adidas Yeezy Boost 350 V3 'Alien'

No nie oszukujmy się, że dzień bez Yeezy dniem straconym, a duet w postaci Kanye Westa i niemieckiej marki z trzema paskami nie daje nam ani chwili wytchnienia. Dzisiaj zdążyliśmy Wam już pokazać wrześniowy line up premier spod szyldu Yeezy, ale jak się okazuje, to jeszcze nie koniec info, jakie chcielibyśmy Wam przekazać.

W sieci pojawiło się pierwsze, niestety bardzo słabej jakości zdjęcie nadchodzących adidas Yeezy Boost 350 V3 'Alien', które mają być kolejnym krokiem w przód Kanye Westa i adidasa. Na ten moment zdania na temat tych butów są bardzo podzielone. Jedni uważają, że jest to porażka, a ich sympatia nie wykracza poza bardzo popularne 350 V2, a inni,  w tym my zupełnie odwrotnie. Uważamy, że buty te wnoszą do całej serii Yeezy coś świeżego, bo osobiście, bardzo nudzą nas już kolejne restocki czy odgrzewanie kotletów bardzo podobnymi kolorystykami. 'Alieny' mają mieć wyższą niż V2 cyfrowo tkaną cholewkę, której powierzchnię pokrywa fakturowany, nieregularny wzór. Całość spleciona jest tymi samymi, grubymi sznurówkami, które jeszcze dokładniej mają dopasować skarpetkowy upper. Całość osadzona będzie na zupełnie nowej, gładkiej podeszwie wewnętrznej, którą po brzegi wypełniono świetnie oddającą energię pianką Boost.

Buty w cenie 230$ do sprzedaży trafić mają jesienią tego roku. Konkretów jeszcze nie znamy. Niemniej jednak nie powinno być problemu ze znalezieniem ich, chociażby tutaj


adidas