Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Zapowiadanych Nike Air Force x Stüssy

26 sierpień 2020
Pierwsze Zdjęcia Zapowiadanych Nike Air Force x Stüssy

Na początku maja informowaliśmy Was o tym, że amerykańska marka Nike i kultowy, streetwearowy brand Stüssy szykują się do wypuszczenia dwóch kolorystyk kultowych Air Force 1. Na ten moment wiedzieliśmy jedynie, że buty dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych, ciemnej oraz jasnej i za wcześnie było, żeby myśleć nawet o poglądowych zdjęciach, o czym mieliście okazję przekonać się tutaj.

Dziś mamy ogromną przyjemność wrócić do tematu, bowiem w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia jasnej kolorystyki Nike Air Force x Stüssy. Buty wyróżnia kilka elementów, ale chyba najważniejszym jest materiał, z którego skonstruowano cholewkę, a jest nim szlachetne beżowe płótno połączone z mięsistą, naturalną skórą wewnątrz. Zwróćcie też uwagę na haftowany na panelu bocznym Swoosh przedzielony na pół oraz toebox, gdzie pojawia się logo Stüssy. Gdyby tego było mało standardowe, metalowe oczka, przez które przeplatane są sznurówki, tutaj wykończono jedynie nicią. Oczywiście na szczycie języka nie mogło zabraknąć brandowanej, żakardowej metki z logo obydwu marek. Kolorystycznie postawiono na neutralny beż z kremowymi dodatkami taki mi jak wcześniej wspomniane wnętrze, czy świetnie pasująca do całości masywna podeszwa. Teraz czekamy na ciemną kolorystykę, chociaż mamy podejrzenie, że nie dorówna ona tej naprawdę imponującej, jasnej kolorystyce.

Mówi się, że buty w sprzedaży zobaczymy jeszcze w tym roku. Mamy nadzieję, że stołeczny butik WS2 również będzie miał do nich dostęp.


Nike
Stüssy