Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 1 High OG 'Defiant'

11 luty 2019
Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 1 High OG 'Defiant'

Marka Jordan planuje wypuścić kolejną, interesującą wersję kolorystyczną modelu Air Jordan 1 High OG. Projektanci uznali, że jedynki, które są udekorowane niestandardowo cieszą się wielkim powodzeniem wśród sneakerheadów. Dlatego stworzyli wariant o nazwie 'Defiant'. Dosłowne tłumaczenie tego wyrazu to "wyzywający/prowokujący", czy właśnie taka ma być ta kolorystyka? Prawdę mówiąc, ciężko stwierdzić, tym bardziej że w tej chwili dysponujemy tylko jednym zdjęciem tych butów. 

Czarną, skórzaną cholewkę zdobi czerwony pasek biegnący w tej samej płaszczyźnie co Swoosh. Nie wiemy, do czego nawiązuje ta ozdoba i czy w ogóle ma jakieś odniesienie, być może jest to próba wprowadzenia nowych rozwiązań, pomysłów. Na tym konkretnym zdjęciu, wygląda to, co najmniej dziwnie, ale powstrzymujemy się od jakichkolwiek dalszych ocen. Buty mją jasny midsole i podeszwę zewnętrzną. Czy na cholewce są jeszcze jakieś inne niespodzianki? O tym przekonamy się, gdy pojawi się więcej zdjęć.

Wstępne informacje o premierze podaję, że Air Jordan 1 High OG 'Defiant' pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 23 lutego. Jak tylko pojawi się więcej konkretów lub podana data się potwierdzi, od razu damy Wam znać. Teraz chcielibyśmy poznać Waszą opinię o tych butach. Czy po tym jednym zdjęciu macie już wyrobione zdanie na ich temat? 'Defiant' będą kolejnym, jedynkowym hitem?
Tagi: jumpman23,