Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 11 WMNS 'Metallic Silver'

14 październik 2019
Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 11 WMNS 'Metallic Silver'

Kolejne jedenastki dla pań? Dlaczego nie! Amerykańska marka wychodzi chyba z założenia, że "od przybytku głowa nie boli" i wychodzi z kolejną wersją kolorystyczną, damskiej wersji modelu Air Jordan 11. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcia kolorystyki 'Metallic Silver', której pierwsze zapowiedzi pojawiły się kilka tygodniu temu. Buty mają pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku. 

Górna część cholewki i język wykonane są z białej skóry, którą uzupełniają nylonowe taśmy tworzące system sznurowania, do tego biały sockliner. To wydanie AJ11 ma wysoki mudguard, który pokryty jest srebrzystym materiałem, który nam kojarzy się trochę z papierem ściernym. Spodziewamy się, że na kołnierzu znajdziemy srebrnego Jumpmana. Całość stoi na białej podeszwie środkowej i transparentnym outsoleu. Więcej na temat tych butów będziemy mogli napisać, gdy pojawią się kolejne fotki, które odsłonią nam więcej szczegółów. 

Air Jordan 11 WMNS w kolorystyce 'Metallic Silver' mają zaplanowaną datę premiery. Buty pojawią się w sprzedaży 30 listopada. Niestety nie wiemy, jak będzie wyglądała sprawa z dostępnością w polskich sklepach, ale bardzo możliwe, że znajdą się one w ofercie warszawskiego KICKS Store. Należy też zaglądać na stronę producenta. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się te jedenastki. Szczególnie liczymy tutaj na głos płci pięknej. 
Air Jordan 11 WMNS
kolor: White/Metallic Silver-Vast Grey
styl: AR0715-100
cena: $220