Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 12 'Dark Grey'

20 wrzesień 2019
Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 12 'Dark Grey'

Kolejne Air Jordan 12? Dlaczego nie! DJ Folk podzielił się ze światem fotką, na której widać Air Jordan 12 w zupełnie nowej wersji kolorystycznej. Jej nazwa to 'Dark Grey' i jest ona trochę podobna do wariantu 'Flint' z 2003 roku. Mówi się, że 'Dark Grey' pojawią się w sprzedaży pod koniec roku, podawana jest nawet konkretna data premiery. Co ciekawe, te dwunastki pojawiły się znikąd, wcześniej nie było o nich ani słowa. Oczywiście nie mamy nic przeciwko takim niespodziankom, zastanawiamy się tylko, dlaczego o jednych butach "trąbi" się na długo przed premierą, a inne wyskakują nagle, jak grzyby po deszczu...

Na razie możemy te buty zobaczyć tylko na jednym zdjęciu, ale widać na nim dość wyraźnie, że górna część cholewki pokryta jest białą skórą. Uzupełniają ją szare, boczne panele i sockliner. Element z napisem Jumpman wygląda na chromowany. Na butach nie brakuje charakterystycznej metki z tyłu, gdzie na czerwonym tle widnieje logo marki. Upper osadzony jest na szarej podeszwie. Więcej szczegółów poznamy, gdy pojawią się kolejne fotki. Obstawiamy, że stanie się to w ciągu najbliższych kilku dni.
Musimy przyznać, że 'Dark Grey' prezentują się całkiem nieźle i powinny przypaść do gustu jordanheadom, bo jest to bardzo klasyczna, stonowana kolorystyka w stary, dobrym stylu.

Jeśli chodzi o premierę, to źródła podają, że Air Jordan 12 'Dark Grey' mają pojawić się w sprzedaży 21 grudnia. Mamy nadzieję, że buty będą dostępne na polskim rynku. Będziemy Was informować na bieżąco, dlatego zaglądajcie na naszą stronę. Przy okazji...piszcie w komentarzach, jak podobają Wam się te buty.
Air Jordan 12
kolor: White/Dark Grey-Gym Red
styl: 130690-160
cena: $190