Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 14 'Gym Red'

29 kwiecień 2020
Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 14 'Gym Red'

Na początku marca wrzucaliśmy info, że nadchodzi nowy wariant kolorystyczny modelu Air Jordan 14. Wtedy mieliśmy jedynie mock-up kolorystyki o nazwie 'Gym Red', który nawiązuje do barw Chicago Bulls. Dziś możemy w końcu zobaczyć, jak te buty wyglądają w rzeczywistości. Niestety nie możemy zrobić dokładnych oględzin i przyjrzeć im się z każdej strony, bo dostępne jest tylko jedno ujęcie, które na razie musi nam wystarczyć. Poza fotką mamy też dla Was info o terminie dropu.

Upper wykonany jest z czerwonego i czarnego nubuku, co tworzy bardzo przyjemną dla oka kompozycję. Cholewkę uzupełnia czarny sockliner i gumowy zapiętek z numerem "23" i Jumpmanem. Oczywiście na boku nie brakuje "tarczy" z logo marki. Podeszwę środkową i "zęby" z przodu pomalowano na biało z charakterystycznym połyskiem. Na samym dole mamy czarny, gumowy outsole.  Musimy przyznać, że podobają nam się te czternastki, a Wam?

Znamy dokładną datę premiery. Air Jordan 14 'Gym Red' trafią na sklepowe półki 13 czerwca. Spodziewamy się, że poza stroną producenta będzie je można kupić w Sklepie Koszykarza i warszawskim KICKS Store.Air Jordan 14
kolor: Black/White-Off White-Gym Red
styl: 487471-006
cena: $190