Proponowany post

Nike Air Force Max Low

Oficjalne zdjęcia.

Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 8 WMNS 'White Aqua'

22 marzec 2019
Pierwsze Zdjęcie Air Jordan 8 WMNS 'White Aqua'

Dziś sporo tekstów poświęciliśmy damskim wydaniom butów linii Air Jordan. Niniejszy wpis też będzie poświęcony butom, które marka Jordan przygotowała dla pań. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie tegorocznego wydania Air Jordan 8 'White Aqua', czyli re-edycji kolorystyki ósemek, która debiutowała w 2007 roku znane pod pseudonimem 'Women's Aqua'.

Porównując zdjęcia nowego wydania i pierwowzoru, nie zauważamy większych różnic w układzie kolorów. Bardzo możliwe, że będą pewne różnice w odcieniu, ale re-edycja jest bardzo bliska "oryginałowi". Buty mają białą, skórzaną cholewkę, którą w tylnej części uzupełnia szary nubuk. Do tego na butach znajdziemy liczne kolorowe akcenty w turkusowych, fioletowych i żółtych odcieniach, które są obecne także na podeszwie. Można powiedzieć, że te ósemki to takie trochę Charlotte Hornets. 

Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się kolejnych zdjęć tych butów, a już teraz możemy się z Wami podzielić informacją o dacie premiery. Air Jordan 8 WMNS 'White Aqua' mają pojawić się w sprzedaży 12 lipca. Mamy nadzieję, że to damskie wydanie pojawi się u polskich retailerów i, że będą dostępne większe rozmiary. Jesteśmy przekonani, że niejeden jordanhead chętnie zgarnie je do swojej kolekcji. Zerknijcie na poniższe zdjęcie nowej wersji i wydania z 2007 roku i dajcie nam znać, co myślcie o tych butach.  

 


Tagi: jumpman23,