Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Nike Air Foamposite Pro 'Knicks'

19 czerwiec 2019
Pierwsze Zdjęcie Nike Air Foamposite Pro 'Knicks'

Dawno już nie było wpisu o Nike Air Foamposite. Jest to jeden z bardziej popularnych modeli, który firma z Oregonu "maluje" w różnych kolorach w niezliczonych ilościach. Już wkrótce w sprzedaży zobaczymy koleją wersję kolorystyczną. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Foamy Pro w wariancie 'Knicks'. Będą to kolejne Foamposite'y w barwach drużyny z Nowego Jorku. W 2014 roku mieliśmy już okazję widzieć 'Knicksowe' Air Foamposite One, które nawiasem mówiąc, były bardzo fajny m wydaniem.

Cholewka butów opiera się na czerni, która pokrywa piankową skorupę i skórzane elementy. Duży Swoosh jest pomarańczowy, a mały niebieski. Dzięki temu mamy na butach dwa podstawowe kolory znajdujące się w emblemacie New York Knicks. Na jedynym dostępnym zdjęciu nie widać tego dokładnie, ale czarny jest też meshowy język, który ozdobiony jest pomarańczowym paskiem. Całość stoi na niebieskiej podeszwie zewnętrznej. Jeśli na butach umieszczono jeszcze jakieś smaczki, to o ich istnieniu dowiemy się, gdy pojawią się kolejne zdjęcia. 

Na nowe fotki będziemy czekali tak samo, jak na ogłoszenie oficjalnej daty premiery. W tej chwili mówi się jedynie, że Nike Air Foamposite Pro 'Knicks' pojawią się w sprzedaży latem. Nie wiadomo jednak, o który miesiąc chodzi. Jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej na temat tego releasu oraz, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, od razu damy Wam znać. Dlatego zaglądajcie na naszą stronę regularnie.