Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Nike SB x Air Jordan 1 Low

21 marzec 2019
Pierwsze Zdjęcie Nike SB x Air Jordan 1 Low
Jak Wam się podobają "skejtowe" jedynki?

Kilka tygodni temu pojawiła się na naszej stronie zapowiedź dwóch kolorystyk Air Jordan 1 Low, które powstały w kolaboracji z Nike SB. Dziś mamy okazję przyjrzeć się pierwszej fotce jednej z nich, a dokładnie wersji Midnight Navy/White-Ember Glow-Metallic Silver, która prawdopodobnie zostanie ochrzczona 'Midnight Navy'. Co prawda do dyspozycji mamy tylko jedno ujęcie, a kąt, pod jakim uchwycono buty, nie jest najlepszy, ale przyznamy, że zdjęcie napawa optymizmem. 

Cholewka niskich Air Jordan 1 wykonana jest z połączenia granatowego zamszu i białej skóry, a do tego szary, czy w tym wypadku srebrny Swoosh. Elementem, który bardzo rzuca się w oczy jest pomarańczowy Jumpman wyszyty na toe boxie. Do tej pory nie spotkaliśmy się z takim rozwiązaniem, ale najwyraźniej uznano, że kolaboracja z Nike Sb musi się czymś wyróżniać. Skoro już o deskorolkowym departamencie Nike wspominamy, to ich logo zostało umieszczone na metce wieńczącej biały, nylonowy język. Buty stoją na białym midsoleu i granatowej podeszwie zewnętrznej. 
Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie jeszcze niespodzianki czekają na nas na Nike SB x Air Jordan 1 low. Chodzą słuchy, że buty mają być wyposażone w poduszki Zoom Air, które mają poprawić amortyzację. Mamy też nadzieję, że producent dorzuci kilka kompletów sznurowadeł i może jakieś ciekawe opakowanie. Przekonamy się wkrótce, bo nowe zdjęcia to tylko kwestia czasu. 

Nadal niestety nie są znane żadne szczegóły premiery. Wiadomo jedynie, że Nike SB x Air Jordan 1 Low trafią do sprzedaży latem. Czekamy z niecierpliwością. Z chęcią poznamy Waszą opinię o tych butach. Jak myślicie, będzie to kolejny jedynkowy hit? Czekamy na Wasze komentarze.