Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Przyszłorocznych Air Jordan 4 'Fire Red'

18 lipiec 2018
Pierwsze Zdjęcie Przyszłorocznych Air Jordan 4 'Fire Red'

Od jakiegoś czasu wiemy, że w przyszłym roku będziemy mogli uzupełnić swoją kolekcję o parę Air Jordan 4 'Fire Red'. Nie będzie to jednak byle jakie wydanie. W związku z tym, że w 2019 czwórki będą obchodziły swoje 30. urodziny, Jordan Brand planuje wypuszczenie tej oryginalnej kolorystyki z brandingiem "Nike Air". W sieci pojawiło się nawet pierwsze zdjęcie przyszłorocznego wydania. Niestety fotka nie jest najlepszej jakości, nie widać też czy rzeczywiście na heel tabie jest Swoosh. Na pierwszy rzut oka buty ze zdjęcia wyglądają bardzo podobnie do wersji z 2012 roku. Mamy jednak nadzieję, że najnowsza odsłona 'Fire Red' będzie lepsza od tej ostatniej. 

Chodzi nam głównie o jakość materiałów, która w 2012 była "taka sobie". Skóra była bardzo plastikowa, sztywna i nieprzyjemna. Prawdziwym dramatem była pękająca, po dosłownie kilku wyjściach farba. Wierzymy, że marka Jordan da nam tym razem produkt wysokiej jakości, którego wszyscy oczekujemy, wszak kilka ostatnich wydań AJ4 pokazało, że potrafią zrobić dobre buty. Takie same nadzieje pokładamy w innej zapowiedzianej na przyszły rok kolorystyce OG, a mianowicie 'Bred'. Najbardziej jednak życzylibyśmy sobie, żeby w sprzedaży pojawiły się 'Military Blue', które jeszcze nigdy nie miały swojej re-edycji z logo "Nike Air" na pięcie.

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie Air Jordan 4 'Fire Red' trafią na sklepowe półki. Wiemy natomiast, że rok 2019 będzie obfitował w wiele różnych wydań Aj4, które są jednym z najbardziej lubianych modeli z linii Air Jordan. Ciekawe, czy nasze portfele to wytrzymają?