Proponowany post

Pierwsze Zdjęcie Tegorocznych Air Jordan 11 'Bred'/Playoffs'

06 czerwiec 2019
Pierwsze Zdjęcie Tegorocznych Air Jordan 11 'Bred'/Playoffs'

Powrót tych basketowych klasyków zapowiadany był już od dawna. Pojawiły się tez różne pogłoski i spekulacje na temat numeru, jaki będzie zdobił tył tegorocznego wydania Air jordan 11 'Bred/Playoffs'. Dziś wiemy już, że będzie to numer "23", czyli wszystko zgodnie z planem. Teraz nasze obawy wzbudza kształt nowego wydania. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą fotkę omawianych Jordanów, których premiera odbędzie się w grudniu. My mamy co do tych butów pewne wątpliwości. May jednak na uwadze to, że dysponujemy tylko tym jednym ujęciem, bardzo możliwe, że kolejne pokażą nam te jedenastki z lepszej strony.

Zapytacie, co nam nie pasuje w tych butach, przecież mają wysoki lakier tak jak wersja OG?! Owszem wysokość lakierowanej skóry, która tworzy mudguard bardzo nam się podoba, na zdjęciu widać też, że ma ona białą, surową krawędź, dokładnie tak jak w oryginałach. Całkiem nieźle wygląda czerwony Jumpman i materiały; czarna skóra i Ballistic Mesh. Nie podoba nam się kształt cholewki i przede wszystkim toe boxa. O ile upper można wytłumaczyć tym, że nie widzimy języka, co może lekko zaburzać obraz, o tyle czubek jest za masywny i "kwadratowy". Powinien być opływowy wręcz trochę ścięty. Mamy nadzieję, że to jedynie kwestia kąta ,pod jakim została zrobiona fotka tych butów, lub po prostu akurat taką dziwną parę sfotografowano. Być może jest to but pochodzący ze wczesnych etapów produkcji, a finalny produkt będzie trochę inny. Mamy przynajmniej taką nadzieję i , że dostaniemy buty w takim kształcie, jak zeszłoroczne Air Jordan 11 'Concord', czy wcześniejsze 'Space Jam'.

Jak już wiadomo premiera Air Jordan 11 'Bred/Playoffs' odbędzie się 14 grudnia. Jest jeszcze sporo czasu, więc na pewno pojawi się jeszcze dużo zdjęć, które rozwieją wszelkie wątpliwości. Zerknijcie na poniższą fotkę i piszcie w komentarzach, co sądzicie o nowym wydaniu Air Jordan 11 'Bred/Playoffs'? Podoba Wam się shape, który widzicie?Tagi: jumpman23,