Proponowany post

PlayStation X Nike PG 2.5 - Oficjalne Zdjęcia

11 październik 2018
PlayStation X Nike PG 2.5 - Oficjalne Zdjęcia

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że jeszcze w tym roku zobaczymy kolejne buty w kolaboracji Nike i PlayStation. Będą nimi buty Paula George'a, Nike PG 2.5. Wcześniej pokazywaliśmy Wam grafikę stworzoną przez py_rates, a dziś mamy dla Was kilka oficjalnych zdjęć nadchodzącego wydania, choć do pełnego zestawienia fotek brakuje paru ujęć. Finalnie buty różnią się od tych przedstawionych na grafice i szczerze mówiąc, jesteśmy trochę rozczarowani ostatecznym wyglądem tych butów. Chyba spodziewaliśmy się czegoś lepszego. Mimo to, są ciekawe. 

W przeważającej części mamy tutaj do czynienia z białymi elementami. Meshowa cholewka, wewnętrzna skarpeta, sznurowadła i pasek na rzep. Wszystko jest w białym kolorze. Buty są udekorowane kolorowymi Swooshami, a midsole ma multikolorowe plamiki. Na wkładkach znajdziemy tę samą grafikę co w pierwszych PG x PlayStation. Wygląda też na to, że nowa wersja ma również podświetlane języki. Ciekawie wygląda tył, gdzie na pionowych paskach umieszczono imię i nazwisko, Paul George napisane czcionką w stylu PS4. Miłym akcentem są też emblematy wzięte z kontrolera, które zdobią sztywny panel cholewki. Żeby je dostrzec trzeba przyjrzeć się nieco dokładniej. Buty stoją na transparentnej podeszwie o błękitnym zabarwieniu. Naszym zdaniem wyglądają OK, ale nie tak efektownie, jak pierwowzór. 

Dokładna data premiery PlayStation x Nike PG 2.5 nie jest jeszcze znana, źródła podają, że buty trafią do sprzedaży w październiku lub listopadzie. Jak tylko pojawią się jakieś konkrety, od razu o tym napiszemy. Mamy nadzieję, że z dostępnością butów będzie łatwiej niż poprzednim razem. Wszystko okaże się wkrótce.


PlayStation x Nike PG 2.5
kolor: White/Multi-Color
cena: $110