Proponowany post

Pleasures x Guess – Kolaboracja, Na Którą Zdecydowanie Czekamy

11 luty 2021
Pleasures x Guess – Kolaboracja, Na Którą Zdecydowanie Czekamy

Niespełna dwa tygodnie temu streetwearowy światek obiegła wieść o restocku jednego z najbardziej ikonicznych projektów marki Pleasures, wydanego we współpracy z firmą Reebok (o którym możecie przeczytać tutaj). Jak się okazuje brand z Los Angeles nie zamierza na tym poprzestać i serwuje nam konkretną informację odnośnie do najnowszej kolaboracji z amerykańską marką, dobrze znaną i obecną również na polskim rynku odzieżowym – Guess.


Motywem przewodnim kapsuły będzie sylwetka amerykańskiej aktorki, którą nieco starsi kinomaniacy mogą kojarzyć z roli w sensacyjno-komediowych pozycjach, takich jak Niebezpieczny Umysł czy Aniołki Charliego. Z kolei młodsi czytelnicy mieli okazję usłyszeć jej nazwisko nie tak dawno wzmiankowane przez Quebonafide w jednym z jego ostatnich singli. Mowa oczywiście o Drew Barrymore.

Dopowiemy jeszcze, że nie jest to pierwsza współpraca pomiędzy marką braci Marciano, a przedsiębiorstwem założonym przez Alexa Jamesa. Chociażby dwa lata temu "dostaliśmy" możliwość zaopatrzenia się w apparel, nawiązujący do importowanych samochodów '90s. Nie bez przyczyny wziąłem tutaj słowo "dostaliśmy" w cudzysłów  ubrania stacjonarnie mogliśmy nabyć jedynie w Los Angeles, podczas eventu. Tym, co różni obie te kolekcje jest to, że w 2019 roku, projekt współtworzony wraz z Pleasures podpisany był nazwą funkcjonującej stosunkowo od niedawna pośredniej linii Guess Sport, natomiast tegoroczna premiera zapowiadana jest już jako kolektyw (Guess).Premiera planowana jest na 16 lutego. Poniżej kilka zdjęć zapowiadanej kolekcji. Drop odbędzie się  tutaj.