Proponowany post

Po 20 Latach Nieobecności Wracają Kultowe Nike Air Force 1 Low B '3M Snake' Dostępne Tylko W Japonii

14 styczeń 2021
Po 20 Latach Nieobecności Wracają Kultowe Nike Air Force 1 Low B '3M Snake' Dostępne Tylko W Japonii

W 2001 roku na Japońskim rynku w ramach kolejnego projektu CO.JP (Concept Japan) zapoczątkowanego dwa lata wcześniej, zadebiutowały limitowane Nike Air Force 1 Low '3M Snake' będące częścią mini-serii B. Oprócz nich, w jej skład wchodziły również takie Air Force'owe perełki jak 'Hong Kong', i 'Wheat'. Co ciekawe, wszystkie z nich na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy doczekały się swojej perfekcyjnej, cieszącej się sporą popularnością re-edycji, a teraz przychodzi pora na ostatnie - 'odblaskowe węże'.


Po 20 latach nieobecności designerzy Nike postanawiają w 100% zamknąć temat re-edycji 'B series' i szykują się do powrotu tytułowych Nike Air Force 1 Low B '3M Snake', które zapowiadają się naprawdę obiecująco. Biorąc pod uwagę fakt, że tego ponadczasowego klasyka w najróżniejszych GR'owych wersjach na rynku jest naprawdę sporo bardzo cieszy nas fakt tego, że już za jakiś czas dostaniemy coś wyjątkowego, za czym kryje się pewna historia. Jeżeli chodzi o same buty, to w charakteryzują je tak naprawdę dwie rzeczy. Jedna z nich jest spora ilość odblaskowego materiału 3M, którym wykończono upper, oraz egzotyczny akcent pod postacią Swoosh'a wyciętego z kawałka materiału imitującego łuskę węża nadającego im oryginalności. Stąd też wzięła się sama ich nazwa. Oprócz tego na cholewce znajdziecie sporą ilość czarnej, mięsistej skóry i kilka srebrnych dodatków. Całość stoi na jasnej, masywnej podeszwie wewnętrznej z ciemnym, uniwersalnym spodem, w której wnętrzu ukryty jest system amortyzacji Air dbający o nasz komfort użytkowania. 

Szczegóły premiery Nike Air Force 1 Low B '3M Snake'

Buty w wybranych punktach sprzedaży, takich jak stołeczny WS2, który często zaskakuje nas premierami limitowanych sneakersów Nike powinny pojawić się już wkrótce.


Nike