Proponowany post

Po 20 latach wracają Nike Air Presto “Sunrise”

01 marzec 2021
Po 20 latach wracają Nike Air Presto “Sunrise”

Nie dalej jak kilka godzin temu informowaliśmy Was o planowanym powrocie Nike Air Force 1 Low “Acorn”, które w ramach specjalnego projektu CO.JP na japońskim rynku zadebiutowały 20 lat tamu - KLIK. Jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek związanych z poszerzającym swoje obszary występowania przedsięwzięciem Concept Japan.

W tym samym czasie, w 2001 roku na japońskim rynku debiutowały również zgoła inne buty, a mianowicie Nike Air Presto 'Rainbow, które zaskakiwały swoją tęczową kolorystyką, szarymi dodatkami oraz białą podeszwą. Poniżej podrzucamy Wam zdjęcie oryginału, sprzed 20 lat. Po latach buty ze względu na swój limitowany nakład oraz dostępność ograniczoną do jednego kraju na świecie wśród kolekcjonerów uzyskały status 'Holy Grail', a ich ceny na rynku wtórnym nie należą do najniższych. Wszyscy Ci, którym nie udało się dołączyć ich do swojej kolekcji, będę mieli ku temu nową okazję, bo pod lekko zmienioną nazwą wracają Nike Air Presto “Sunrise”. Buty dalej charakteryzuje kolorowa, pokryta przechodzącym od jasnego żółtego po ciemny fiolet cholewka z mleczną klatką, białym wnętrzem i sznurówkami, które pasują do jasnej platformy z niebieskim spodem. Kropką nad i jest 5 otworów w tylnej części podeszwy symbolizujących przynależność modelu Air Presto do projektu Alpha Project wypełnione kolorową farbą. 

Buty w wybranych sklepach oferujących limitowane wydania butów Nike, takich jak Warsaw Sneaker Store zobaczymy dokładnie 12 marca. Sugerowana cena detaliczna wyniesie standardowe 130$.


Nike Air Presto “Sunrise”
Kolor: University Gold/Hyper Crimson-Siren Red
Kod: CJ1229-700
Data premiery: 12 marca, 2021
Cena: $130