Proponowany post

Oto nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7”

W niecodziennym wykonczeniu.

Po chwilowej przerwie wracają adidas Yeezy Boost 700 V2 w nowej kolorystyce “Cream”

01 marzec 2021
Po chwilowej przerwie wracają adidas Yeezy Boost 700 V2 w nowej kolorystyce “Cream”

O tym, że Kanye West i niemiecka marka adidas nie zapomnieli o swoim naprawdę świetnym modelu adidas Yeezy Boost 700 V2, czyli drugiej, ale sprzedawanej równolegle z pierwszą, a nawet trzecią generacją 700-tek wraz z zapowiedziami nadchodzącej kolorystyki 'Cream' wspominaliśmy już we wrześniu - KLIK. Minęły miesiące, mamy marzec, czyli czas, na kiedy planowana była ich premiera, w sieci pojawiają się ich oficjalne zdjęcia, które znacząco odbiegają od tego, co wiedzieliśmy na początkowych zapowiedziach.

Dziś tytułowe adidas Yeezy Boost 700 V2 “Cream” możemy oglądać w pełnej okazałości. Buty na pierwszy rzut okaz przypominają nieco 'Static', które po dziś dzień cieszą się naprawdę sporą popularnością, a my obstawiamy, że bardzo podobnie będzie i w ich przypadku. Sam but zdominowany jest przez jasno-szarą siateczkę z dodatkiem stalowej taśmy usztywniającej na bokach. Swoją nazwę zawdzięczają one wyciętym ze skóry nubukowej nakładkami w kremowym kolorze, który świetnie komponują się ze stonowaną bazą. Masywną cholewkę w stylu daddy shoes postawiono na równie pokaźnej, jasnej platformie, która w swoim wnętrzu skrywa widoczną od spodu amortyzującą piankę Boost

Szczegóły premiery adidas Yeezy Boost 700 V2 “Cream”

Buty w limitowanych ilościach zadebiutują już w marcu. Jednym ze sklepów, który będzie miał je w swojej ofercie, jest stołeczny butik CL20. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 300$.

adidas Yeezy Boost 700 V2 “Cream”
Kolor: Cream/Cream-Cream
Kode: GY7924
Data premiery: March 2021
Cena: $300