Proponowany post

Po latach wracają kultowe Nike Air Huarache w kolorystyce 'Escape' z 2003 roku

14 kwiecień 2021
Po latach wracają kultowe Nike Air Huarache w kolorystyce 'Escape' z 2003 roku

Buty Nike Air Huarache, pierwotnie zaprojektowane przez mistrza sneakersów Tinkera Hatfielda w 2021 roku kontynuują swoje wielkie odrodzenie. Ta kultowa sylwetka niedawno ponownie trafiła w centrum uwagi, a wszystko po to, aby uczcić swoją 30. rocznicę powstania.

Po raz pierwszy wypuszczony w 1991 roku Air Huarache zasłynął z tego, że zdjęto z niego dynamiczne logo Swoosh. Wprowadzane na rynek jako pionierskie buty do biegania zaskakujące swoją konstrukcją, szybko zeszły z biegowego toru, aby stać się sylwetką kojarzona z miejskim stylem życia. Pamiętajmy też, że swój charakterystyczny, minimalistyczny wygląd zawdzięczają neoprenowym butom do jazdy na nartach wodnych. Buty te mają wielu swoich zwolenników na całym świecie, których sympatia do tej ponadczasowej sylwetki naszym zdaniem jest w 100% zrozumiała. Tym bardziej fani Nike Air Huarache ucieszy informacja, że swój wielki powrót zaliczy kolorystyka 'Escape', która na rynku zagościła w 2003 roku. Buty mają neoprenową podstawę w pięknym odcieniu butelkowo-zielonym kolorze z ziemisto-brązowymi, skórzanymi nakładkami i jasnymi dodatkami. Całość postawiona jest na szczycie śnieżnobiałej podeszwy z ciemnym spodem. 

Szczegóły premiery Nike Air Huarache 'Escape'

Perfekcyjne retro Nike Air Huarache 'Escape' w wybranych sklepach z oryginalnym asortymentem Nike, takim jak Warsaw Sneaker Store dostaniecie już 16 kwietnia. Sugerowana cena detaliczna wyniesie równowartość 120$.