Proponowany post

Pod Skrótem 'Kr' W A-ZX Packu Kryją Się adidas ZX 10000 'Krusty Burger'

18 styczeń 2021
Pod Skrótem 'Kr' W A-ZX Packu Kryją Się adidas ZX 10000 'Krusty Burger'

Nie dalej jak kilka godzin temu informowaliśmy Was o kolejnych ZX'ach wchodzących w skład wskrzeszonego A-ZX Packu, a dokładnie adidas ZX 8000 'Frozen Lemonade' kryjącymi się pod skrótem 'Fl', a już dla wszystkich Adi Head'ów i nie tylko mamy kolejne wieści. Co więcej, może nawet nie sami zagorzali zwolennicy trzech pasków będą zainteresowani tym projektem, ale i fani amerykańskiego animowanego serialu dla starszej widowni - 'Simpsonowie'.

Pod skrótem 'Kr' na A-ZX'owej tablicy kryje się najnowszy członek ZX'owej rodziny, a mianowicie debiutujący na rynku w 2019 roku model ZX 10000 'Krusty Burger'. Fani Simpsonów doskonale już wiedzą, co chodzi, a tym, którzy nie śledzą mieszkającej w Springfield rodziny Simpsonów: Homera, Marge, Barta, Lisy i Maggie już śpieszymy z wyjaśnieniami. Krusty Burger, to sieć restauracji typu fast-food, która została założona przez klauna Krusty'ego w Springfield i to właśnie na jej logo wzorowane są tytułowe adidasy. Niecodzienny, przykuwający oko wygląd buty zawdzięczają nie tylko odważnej kolorystyce opierającej się na brązie, zieleni, beżu, czerwieni czy bieli, ale głównie dzięki czarnym, grubym taśmom w kreskówkowym stylu, które oddzielają niemal każdy konstrukcyjny panel. Materiałowo postawiono na płótno. Kropką nad i jest tęczowe logo Trefoil na języku oraz brandowane wkładki. 

Szczegóły premiery adidas A-ZX 10000 'Krusty Burger' 

Na ten moment data premiery adidas A-ZX 10000 'Krusty Burger' nie jest nam znana. Wiemy jednak, że zobaczycie je w WS2, jednym sklepie w Polsce, który pochwalić może się towarem z limitowanej serii A-ZX.


adidas