Proponowany post

Oto nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7”

W niecodziennym wykonczeniu.

Podczas New York Fashion Week Zaprezentowano Nowe Buty Z Kolekcji Nike x OFF-WHITE

06 luty 2020
Podczas New York Fashion Week Zaprezentowano Nowe Buty Z Kolekcji Nike x OFF-WHITE

Po minionym Paris Fashion Week, gdzie światło dzienne ujrzała masa nowych kolaboracyjnych wydań pomiędzy najważniejszymi w świecie mody czy streetwearu markami/designerami oraz sportowymi brandami myśleliśmy, że wszystkie karty na przyszły sezon zostały odkryte. Jak się jednak okazuje Nike i Vigril Abloh z OFF-WHITE nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i na trwającym od 3-12 lutego Nowojorskim Tygodniu Mody postanowili nas wszystkich zaskoczyć.

Niestety, zupełnie nowy model butów, który widzicie na załączonych obrazkach, nie doczekał się jeszcze swojej nazwy, a bynajmniej my na ten moment nie wiemy, z czym dokładnie mamy do czynienia. Same buty nam osobiście nieco przypominają połączenie cholewki zaczerpniętej z inspirowanych biegówkami z lat 2000 modelu P-6000 z płaską, platformową podeszwą z bardzo ostatnimi czasy popularnych Dunków, ale z systemem Air Max pod piętą. Mamy pewne podejrzenia, że sylwetką, którą tutaj widzicie mogą być zapowiadane przez nas już jakiś czas temu Air Rubber Dunk i to w sumie by się zgadzało. Kolorystycznie oraz materiałowo Virgil postawił na połączenie czarnego zamszu, skóry i siateczki z kontrastującymi, zielonymi akcentami. O takich akcentach jak prostokątna, pomarańczowa metka w tylnej części, brandowane sznurówki oraz nadrukowanej sygnaturze modelu na panelu bocznym po wewnętrznej stronie nie zapomniano.

Niestety, na ten moment żadna data premiery nie jest nam znana. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.


Nike
OFF-WHITE