Proponowany post

Porcja Dokładnych Zdjęć Air Jordan 4 SE 'University Blue'

25 styczeń 2021
Porcja Dokładnych Zdjęć Air Jordan 4 SE 'University Blue'

Już niebawem portfolio kolorystyki Air Jordan 4 powiększy się o kolejną nową pozycję, która naszym zdaniem może namieszać na sneakersowym rynku. Dokładnie 30 marca na półkach wybranych sklepów, takich jak Warsaw Sneaker Store, czy Sklep Koszykarza zobaczyć mamy tytułowe Air Jordan 4 SE 'University Blue', które naszym zdaniem są jedną z mocniejszych propozycji od Jordan Brand na nadchodzący sezon wiosenny 2021. 

To, co wyróżnia je na tle innych czwórek, to gładki, naturalny zamsz, którym wyściełano niemal całą powierzchnię cholewki, a w akompaniamencie urzekającego błękitu o odcieniu 'University Blue' dosłownie nie da się oderwać od nich oczu. Wszytko to, przełamano stonowaną, cementową szarością nakrapianą czarną farbą, którą wykończono 'plastikowe' elementy konstrukcyjne, takie jak skrzydła, heel tab, a także część podeszwy wewnętrznej. Pozostałe jej elementy podkreślono śnieżną bielą i klasyczną czernią, które umacniają wygląd całości. Niecodziennym, niespotykanym do tej pory w czwórkach elementem jest potężna metka, która przykrywa sporą część mięsistego języka, której ciemną, odstającą część mamy wrażenie będziemy mogli usunąć wedle naszych upodobań. Nowe Air Jordan 4 SE 'University Blue' jako całość prezentują się naprawdę imponująco i ze względu na spore podobieństwo do czwórek zaprojektowanych przez Travisa Scotta (KLIK), wróżymy im sporą popularność.

Szczegóły premiery Air Jordan 4 SE 'University Blue'

Tak jak już wspominaliśmy, buty w wybranych punktach sprzedaży z limitowaną ofertą Jordan Brand zobaczymy 30 marca. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 225$.

Air Jordan 4 SE “University Blue”
Color: University Blue/Tech Grey-White-Black
Style Code: CT8527-400
Release Date: 30 marca, 2021
Cena: $225Sprawdź również: Bliższe Spojrzenie Na OFF-WHITE x Air Jordan 4 'Bred'

Jordan