Proponowany post

Porcja Nowych Zdjęć Reebok I3 Legacy

31 październik 2018
Porcja Nowych Zdjęć Reebok I3 Legacy

Kilka miesięcy temu mogliście na naszej stronie zobaczyć zapowiedź i pierwsze zdjęcia nowego modelu od Reeboka, sygnowanego nazwiskiem Allena Iversona. I3 Legacy to hybryda kilku klasycznych butów z linii the Answer. Omawiane buty to efekt współpracy, do której zaproszony został sam Iverson, o czym też pisaliśmy (do sprawdzenia tutaj). W sieci pojawiło się właśnie kilka bardzo fajnych, nowych zdjęć I3 Legacy oraz kilka ujęć z sesji z Iversonem w tych butach. Oznacza to, że jesteśmy już bardzo blisko premiery. 

Przyznamy, że nowa hybryda wygląda interesująco i w pewien sposób ma charakter butów z lat 90. Prawdę mówiąc, głównie z takowych się składa. Mamy tutaj podeszwę zapożyczoną z Answer 1, a na cholewce można dopatrzyć się elementów wziętych z Answer 2 i Answer 3. Buty mają szlufki niemalże identyczne, jak te które znamy z Questionów. Projektant Xavier Jones pomyślał też o nowych elementach, jak nakładka na sznurowadła z wytłoczonym nazwiskiem Iversona. Po wewnętrznej stronie języka znajdziemy okolicznościowy emblemat z logo "I3" oraz napisem "Legacy". Bardzo dobrze wyglądają materiały użyte w cholewce, szczególnie czarna skóra w górnej części. Choć jak sięgniemy pamięcią, to w re-edycjach butów Iversona, jakość materiałów zawsze stałą na wysokim poziomie. 

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Reebok I3 Legacy trafią do sprzedaży. Niektóre źródła podają, że ma to się wydarzyć w listopadzie. Jak tylko pojawi się więcej informacji o premierze tych butów, od razu o tym napiszemy. Będziemy też chcieli ustalić, czy buty znajdą się w ofercie polskich sklepów z obuwiem koszykarskim. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Wam podobają się nowe buty Iversona? Czy trafią one w gusta osób, które pamiętają, jak zdobywał on nagrodę MVP ligi? Miejmy nadzieję, że w niedługim czasie Reebok zdecyduje się na re-edycję innych butów z jego serii. My cały czas czekamy na Answery 3!