Poznajcie zupełnie nowe Jordan Air Mae

09 kwiecień 2021
Poznajcie zupełnie nowe Jordan Air Mae

Pomimo dużego skupienia się na tradycyjnej linii Jordan Brand pielęgnując klasyczne retro sylwetki, Jumpman nigdy nie bał się przełamać kajdan swoich retrospektywnych korzeni nowoczesnym, przyszłościowym projektem powiększając tym samym bogate portfolio marki. Oczywiście marka nadal nie może całkowicie uwolnić się od swojej przeszłości, a jej DNA wydaje się zawsze znajdować sposób, aby wkraść się do nowej sylwetki. 

Nowy damski model Jordan Air Mae , to kolejny przykład tego, jak przyszłość i przeszłość Jordana często się zderzają, z oczywistym naciskiem na najnowszy format marki Flight Utility - nasycony naleciałościami czerpanymi z klasycznych, wszystkich Wam znanych Air Jordan 3. Zaczynając od inspiracji sylwetką z 1988 roku, para ma bardzo podobny kształt do trójek, ale ze zdecydowanie bardziej widocznymi oznaczeniami na perforowanym kołnierzu i obszernym błotniku. Tylne nakładki przybierają znajomą formę, naśladując również tylne wypustki kultowego modelu. Stamtąd możemy zobaczyć, jak mocne motywy z Flight Utility definiują  techniczną cholewki, zabudowane w militarnym stylu języki, sznurowadła czy dodatkowe ściągacze - całość ta wspomagana przez wojskowy odzień zielonego koloru. Pod stopami znajduje się bieżnik przypominający księżycowy but zapewniając przyczepność i widocznymi systemami Air Max. Masywne Jordan Air Mae mogą się podobać, a na pewno wyróżniają się swoim mocnym i zwartym designem na tle konkurencyjnych sylwetek.

Niestety, data premiery nowych, damskich Jordan Air Mae nie jest nam jeszcze znana. Niemniej jednak już niedługo powinny zawitać do takich specjalistów, jak Warsaw Sneaker Store czy Sklep Koszykarza.

Jordan Air Mae
Data premiery: 2021
Kod SKU: CT4539-300
Kolor: Dutch Green/Dark Grey-Dutch Green
Cena: TBA


Tagi: jordan Air Mae