Proponowany post

Poznaliśmy datę premiery Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”

01 kwiecień 2021
Poznaliśmy datę premiery Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”

Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Bred' to jedna z najbardziej kultowych kolorystyk tej sylwetki, której początki sięgają 1985 roku. Na przestrzeni lat AJ1 'Banned' w sprzedaży widzieliśmy tylko kilkukrotnie tj. w 1985, 1994, 2009, 2011, 2013 oraz w 2016, z czego nie każda z nich byłą udana. 

Rok 2021 to czas, kiedy również zobaczymy kultowe Air Jordan 1 High OG w tych barwach. Jest jednak małe ale... Ten ponadczasowy klasyk wykonany będzie przy użyciu innego rodzaju skóry, a mianowicie połyskującej 'Patent Leather'. Materiał ten kojarzyć możecie głównie z Air Jordan 11, gdzie po raz pierwszy został użyty przez Jordan Brand, ale i z różnych innych wersji JS'ów. Jeżeli chodzi o same jedynki, to pojawiał się on w takich wersjach, jak chociażby Air Jordan 1 High OG 'UNC Patent Leather'Air Jordan 1 Mid 'Black/Gold Patent Leather'SoleFLy x Air Jordan 1 'Patent Leather', ale trzeba powiedzieć, że nie jest to popularny zabieg. Patrząc na powyższe pary możecie mieć jednak wyobrażenie, jak będą wyglądały nadchodzące Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”. Wysokie Jordany wykonane będą z tego samego rodzaju materiałów, a układ kolorów zaczerpnięto ze znanego Wam klasyka. Niestety, na ten moment w sieci nie pojawiły się jeszcze żadne poglądowe zdjęcia, a jedynie mockup'y, którymi musimy się posiłkować. Chociaż o butach mieliśmy okazję już wspominać, to do tematu trzeba było wrócić, bo poznaliśmy ich datę premiery.

Limitowane Air Jordan 1 High OG “Bred Patent” w takich sklepach jak Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza dostaniemy dokładnie 23 października. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 170$.

Air Jordan 1 High OG “Bred Patent”
Kolor: Black/White-Varsity Red
Kod SKU: 555088-063
Data premiery: 23 października, 2021
Cena: $170