Proponowany post

Poznaliśmy datę premiery długo wyczekiwanych A Ma Maniére x Air Jordan 3

06 kwiecień 2021
Poznaliśmy datę premiery długo wyczekiwanych A Ma Maniére x Air Jordan 3

To już prawdopodobnie ostatni raz, kiedy wspominamy Wam o naprawdę bezbłędnych, długo wyczekiwanych A Ma Maniére x Air Jordan 3

Kiedy ostatni raz mówiliśmy, o wspólnym projekcie A Ma Maniére oraz Jordan Brand powiedzieliśmy, że buty w sprzedaży zobaczymy 30 marca. Tak się jednak nie stało, a z nieznanego nam powodu, buty nie trafiły do wielu zainteresowanych. W ramach przypomnienia, tytułowe trójki, to efekt współpracy stacjonującego w atlancie butiku A Ma Maniére, które kierowane są do kobiet. Mimo tego, że buty reprezentują sobą bardzo prostą, ascetyczną wręcz  stylistykę, to właśnie to robi tutaj największą robotę. Jakościowa skóra typu grain leather o delikatnej fakturze w klasycznej bieli z szarym włochatym zamsze, to to, co naprawdę lubimy, zresztą nie tylko my. Stonowaną bazę przełamano modnym od kilku sezonów beżem, a wnętrze A Ma Maniére x Air Jordan 3 wykończono pikowaną, elegancką satyną w neutralnym, stalowym kolorze. Na kremowym kawałku tworzywa sztucznego na tyle dumnie widnieje logo Nike AIR, które komponuje się z plastikowymi oczkami, przez jakie przepleciono sznurówki, oraz kawałkiem podeszwy wewnętrznej, oraz surowymi krawędzi materiału na cholewce. Gdyby tego było mało, buty mają brandowane języki, wkładki i zapakowane są w specjalne pudełko z szufladką. Kropką nas i są napisy 'Work', 'Harder' na agletach sznurówek, których dostaniemy dwa komplety. Idealnie wpisujące się w aktualnie panujące trendy trójki naprawdę mogą się podobać, a my śmiało możemy nazwać je jednymi z najlepszych Air Jordan 3 w historii i z tego miejsca pogratulować ekipie A Ma Maniére - brawo! Co więcej, w sprzedaży oprócz butów zobaczymy również dopracowaną kolekcję odzieży, która uzupełni całe przedsięwzięcie.

Szczegóły premiery A Ma Maniére x Air Jordan 3

Sprzedaż ruszy 21 kwietnia. Mamy cichą nadzieję, że całość zobaczymy i w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza. Chcielibyście?

A Ma Maniere x Air Jordan 3
Kolor: White/Medium Grey-Violet Ore-White
Kod SKU: DH3434-110
Data premiery: 21 kwietnia, 2021
Cena: $200