Proponowany post

Poznaliśmy Prawdopodobną Datę Premiery Nike Air Max 1 Powerwall 'Pine Green'

04 sierpień 2020
Poznaliśmy Prawdopodobną Datę Premiery Nike Air Max 1 Powerwall 'Pine Green'

Słysząc o powrocie kilku kolorystyk Nike Air Max 1 z historycznego 'Powerwall' packu wielu fanom jedynek mocniej zabiło serce. Na ten moment wiemy, że w sprzedaży jeszcze w tym roku zobaczyć mamy re-edycję 'Lemonade', 'Pink Lemonade' oraz 'Pine Green', które czerpią swoją kolorystykę z Air Max 97 wchodzących w skład serii 'Extraordinary Green' z wyżej wspomnianej, bardzo obszernej paczki. 

Co ciekawe, mimo tego, że do sieci jako pierwsze wyciekły zdjęcia kolorystyki 'Lemonade', to konkretnej daty premiery doczekały się 'Pine Green', których wygląd na ten moment pozostaje w strefie tajemnicy. Obstawiamy jednak, że buty wykonane będą z takiego samego zestawu materiału co lemoniadki i będzie to klasyczny nylon, mesh, nubuk czy pokryta printem z napisem 'air' sztuczna skóra, tyle że w zielonym kolorze, ale o tym przekonamy się niebawem.

W sieci pojawiły się bowiem doniesienia, że buty na sklepowych półkach zobaczymy już 19 września, czyli już za kilkanaście dni. Nas najbardziej jednak zastanawia, czy dostaniemy je w stołecznym butiku WS2, bo chętnie zobaczylibyśmy je na żywo, a nie tylko na aplikacji SNKRS, gdzie na pewno zagoszczą. Trzymamy kciuki i czekamy na rozwój wydarzeń.


Nike